Louis Vuitton - nowa kampania L'Invitation au Voyage Venice

L’Invitation au Voyage Venice to drugi rozdział intrygującej opowieści Louis Vuitton. Połączenie dramatycznych i baśniowych momentów kreuje alegorię podróży. Wenecka wyprawa kryje w sobie niespodziankę, zarówno dla bohaterki opowieści, jak i dla jej obserwatorów. Jest rozwinięciem pierwszego rozdziału – podróż w obłokach zamienia się w podróż w czasie. W filmie występuje Arizona Muse i David Bowie.


Arizona Muse, uosobienie elegancji i pewności siebie, pojawia się w Wenecji w środku nocy. Zaskoczona muzyką dochodzącą ze wspaniałego palazzo, biegnie przez arkady Placu Świętego Marka i otwiera drzwi pałacu.

David Bowie siedzi przy klawesynie. Ich oczy się spotykają. Zafascynowany jej urodą i elegancją,muzyk wykonuje na klawesynie wyjątkową wersję “I’d rather be high”, wydaje się, że została napisana specjalnie dla tajemniczej kobiety. Muzyka wyczarowuje magię – sala wypełnia się mnóstwem postaci, każda z nich jest ekstrawagancka, a wszystkie sprawiają wrażenie, jakby były ze snu.

Postaci tworzą scenę przypominającą weneckie kino. Arizona Muse jest wyraźnie poruszona tym wydarzeniem. Zamyka oczy. Jeśli to tylko sen, zapisze to wspomnienie w najgłębszych zakamarkach swojej duszy... Kiedy otwiera oczy, muzyka cichnie. Jest dzień. Wszystkie postaci zniknęły, nie ma też Davida Bowie. Arizona wyjmuje nuty z torebki Vivienne – jedyny ślad po wyjątkowym wydarzeniu, które połączyło tych dwoje.Odwaga Arizony pozwoliła jej przeżyć tę wyjątkową przygodę. Odchodzi, wypełniona wspomnieniem tego, co się wydarzyło, w kierunku tradycyjnej chińskiej łodzi, czekającej na nią w zatoce.

Arizona Muse jest uosobieniem kobiety Louis Vuitton, panującej nad swoim przeznaczeniem.Kobiety, która jest otwarta na niezwykłe przygody. Nie zastanawia się, rzuca się w wir wydarzeń. Jej odwaga jest nagradzana przeżyciami, które inspirują ją do kolejnych podróży. Do nowego,nieznanego świata wchodzi z naturalnym wdziękiem; jej pewność siebie jest zaskakująca. Ma cechy nowoczesnego odkrywcy – swoją wolność wyraża poprzez swoje wybory. Jest przykładem tego, iż można wieść fascynujące życie bez kompromisów.

David Bowie to wszechstronny artysta o niebanalnej osobowości. Od początku swojej kariery zaciera granice między światem realnym a fikcją, rockiem i popem, męskością i kobiecością, ekstrawagancją i apokalipsą. Podobnie jak Louis Vuitton, Bowie łączy pokolenia i epoki, odkrywając kolejne nieznane przestrzenie. Twórca Ziggy Stardust nie boi się niszczyć swoich alter ego, w poszukiwaniu nowych wyzwań. W jego twórczości znajdziemy muzykę, kino, radio,pantomimę – w każdej z tych dziedzin zawsze zaskakuje publiczność. David Bowie już na początku swojej kariery stał się znany z artystycznej dramaturgii, kreowania postaci i fikcji, które złożyły się na jego rozpoznawalny styl. Do dziś zwraca na siebie uwagę magnetyzmem i niezwykłą osobowością, która zdaje się opierać upływowi czasu. Podobnie jak Louis Vuitton, czerpie inspirację z niezaspokojonej ciekawości.

W kampanii  L'Invitation au Voyage Venice Arizona Muse występuje z torebką Vivienne z kolekcji Parnassea. Wykonana z czarnej skóry cielęcej i ozdobiona złotymi inicjałami LV, torebka symbolizuje wyjątkowe savoir-faire Louis Vuitton. Arizona ma na sobie również złoty łańcuszek Monogram Idylle 3 i bransoletkę Lockit z różowego złota.

David Bowie nosi w kampanii zegarek Tambour Evolution – nowy model Tambour w odważnym, miejskim i nowoczesnym stylu.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności