Maartje Verhoef, Roos Abels, Grace Hartzel i Sofia Mechetner w kampanii Dior wiosna-lato 2016

Gwiazdami najnowszej kampanii francuskiego domu mody Dior zostały m.in.: Amerykanka Grace Hartzel, 18-letnia Holenderka Maartje Verhoef - plasująca się na 12. pozycji w rankingu Models.com, w ubiegłym roku dała się zapamiętać jako twarz letniej kampanii linii Beauty Diora i Givenchy oraz dwie 15-latki, holenderska modelka Roos Abels, która zadebiutowała na wybiegu Prady na wiosnę/lato 2015 i modelka pochodząca z Izraela - Sofia Mechetner debiutująca w zeszłym roku na pokazie Dior Haute Couture jesień-zina 2015/16.


Dyrektor kreatywny Dior, Raf Simons lubi zaskakiwać i co ciekawe, za każdym razem to mu się udaje. Również w przypadku kampanii reklamowych. Prostota scenerii oraz fakt, iż po prostu nie można oderwać wzroku od sylwetek modelek, sprawia że kampania reklamowa autorstwa Rafa Simonsa naprawdę robi wrażenie.

Autorem zdjęć jest Patrick Demarchelier, a za stylizacje odpowiedzialna była Carine Roitfeld.Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności