Maciej Zień debiutuje jako fotograf sesji wizerunkowej kolekcji Baldowski by Maciej Zień

Podczas prezentacji w atelier Macieja Zienia, zaproszeni goście mogli przyjrzeć się ekskluzywnej kolekcji butów zaprojektowanej przez projektanta dla marki Baldowski. Projektant po raz pierwszy debiutuje jako fotograf najnowszej sesji wizerunkowej dla marki Baldowski. Utrzymana w minimalistycznym klimacie stanowi piękne tło dla prezentowanych butów.


Podczas prezentacji goście zapoznali się ze specjalnie dedykowaną kolekcją butów zaprojektowaną przez Macieja Zienia dla marki Baldowski. Podczas tworzenia tej kolekcji projektant skupił się na zmysłowych detalach i wycięciach, które nadają lekkości i powabu kobiecej stopie. Tkaniny, które wykorzystano do stworzenia butów, to najwyższej jakości tweedy, wężowe skóry oraz klasyczne zamsze. Zarówno wyściółka, podeszwa, jak i materiał wewnątrz - to skóra naturalna. Oprócz klasyki w kolekcji nie zabrakło nowoczesnych akcentów w postaci transparentnych winylowych elementów. Wśród modeli dominują sandały, czółenka oraz botki.

Podstawę butów stanowią modne w tym sezonie obcasy: słupki i szpilki. Co ważne, mimo ich wysokości, specjalnie wyprofilowane kopyto sprawia, że buty są bardzo wygodne. Kolorystyka kolekcji to przede wszystkim pastele: odcienie różu, beżu i szarości oraz klasyczna biel i czerń. Wielbicielki odważnych kolorów również znajdą coś dla siebie. W kolekcji znalazły się czerwone i kobaltowe czółenka oraz model z printem w panterę. Buty Baldowski by Maciej Zień są synonimem ponadczasowej elegancji tak charakterystycznej dla projektanta.Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności