Madonna - "Masterpiece"

Królowa popu Madonna nagrała utwór "Masterpiece" na potrzeby reżyserowanego przez siebie filmu "W.E" o Wallis Simpson i współczesnej kobiecie z obsesją na punkcie księżnej Windsoru. Współautorami numeru są Julie Frost i Jimmy Harry, a producentem William Orbit. Piosenka znalazła się na towarzyszącej mu ścieżce dźwiękowej, która została wydana 31 stycznia 2012.

Ponadto została zamieszczona na dwunastym albumie studyjnym piosenkarki, MDNA, którego światowa premiera planowana jest na 26 marca 2012. "Masterpiece" jest popową balladą opowiadającą o byciu zakochanym w dziele sztuki. Spotkała się z pozytywnymi recenzjami krytyków. Alanna Conaway, redaktorka strony PopCrush, wystawiła mu cztery na pięć gwiazdek, a także nazwała „arcydziełem sztuki muzycznej” oraz pochwaliła jego „pięknie napisany” tekst i łagodne brzmienie. "Masterpiece" nagrodzono Złotym Globem dla Najlepszej piosenki.


 


"Przez cały czas, gdy kręciłam, a potem edytowałam "W.E.", Guy Oseary męczył mnie, żebym napisała do niego piosenkę. Ja odpowiadałam: «Guy, proszę cię. Staram się skupić na byciu reżyserką i chcę, żeby ludzie zwrócili uwagę wyłącznie na ten film, nie mam na to czasu». I w końcu, gdy skończyłam tworzyć film, zaczęłam pisać tę piosenkę i w jakiś tajemniczy, cudowny sposób pojawiło się "Masterpiece", więc dziękuję ci, Guyu Oseary, za bycie tak irytującym." - powiedziała Madonna


 


 


 


Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności