Małgosia Bela ponownie w kampanii Zadig & Voltaire

Małgosia Bela, idealny synonim piękna, który został już dawno temu doceniony przez wielkie indywidualności świata mody, dość często pojawia się w kampaniach wizerunkowych renomowanych domów mody. Tym razem do współpracy zaprosiła ją ponownie francuska marka Zadig & Voltaire.


Kampania jesień-zima 2016/17, której została gwiazdą Bela to kolorowe stylizacje modelki podkreślone, równie kolorowymi akcesoriami. Sesja wizerunkowa została zrealizowana w typowym dla brandu klimacie. Jest w niej wszystko, z czego znany jest dom mody – szyk z rock'n'rollowym zacięciem oraz inspiracje latami 70., połączone ze skrajnie nowoczesnymi rozwiązaniami.

Zdjęcia do kampanii z udziałem Polki wykonał francuski fotograf Frédéric Meylan współpracujący z Zadig & Voltaire już od kilku sezonów.

Zarówno zdjęciom, jak i wideo nie brakuje beztroskiego luzu i paryskiej nonszalancji.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności