Małgosia Bela w kampanii Paul Smith wiosna-lato 2018

Twarzami najnowszej kampanii na sezon wiosna-lato 2018 marki Paul Smith została Małgosia Bela oraz Ben Allen. Nowa kampania przenosi kolekcję na południe Francji, gdzie neony, piaszczyste plaże i okazjonalny homar łączą się w obrazach, które ujmują nieoczekiwane wrażenie Paula Smitha. Na monochromatycznym tle zaprezentowano kolorowe projekty z wiosenno-letniej kolekcji z oceanicznymi printami w roli głównej.


W linii damskiej obok typowego nadruku oceanicznego pojawił się motyw Floral Bloom, który projektant umieścił na sukienkach, spódnicach czy koszulach na bazie koloru żółtego, czerwonego lub niebieskiego.

Kluczowy motyw kolekcji znalazł się rowniez w linii męskiej. Koszule jakie marka proponuje to hawajski styl, na ktorych znajdziemy mieszankę ręcznie malowanych kwiatów, koralowców oraz japońskiego karpia koi.

"Intensywne kolory oraz odważne printy to dwa znane i uwielbiane motywy marki Paul Smith. To sprawdza się szczególnie w przypadku kolekcji Spring 2018, w której oceaniczne printy są bardzo wyraźne, zarówno w projektach damskich, jak i męskich. Wydawało się to właściwe, aby w kampanii odwołać się do radości i optymizmu. Wszyscy potrzebujemy obecnie odrobiny koloru." - Paul Smith.Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności