Marc Jacobs Dyrektorem Kreatywnym Coca Cola Light

Marc Jacobs został właśnie mianowany nowym dyrektorem kreatywnym Coca Coli Light, która współpracuje z najważniejszymi osobami w branży mody. Projektant zagrał w spocie reklamowym oraz pojawi się na zdjęciach promujących. Wcześniej na tym stanowisku zasiadali Karl Lagerfeld i Jean Paul Gaultier.


Nowe wyzwanie jakie stoi przed Jacobsem to zaprojektowanie limitowanej kolekcji trzech puszek,trzech butelek oraz za stworzenie trzech kampanii reklamowych zainspirowanych latami 80., 90. oraz ostatnim dziesięcioleciem. Ale to nie wszystko, projektant zagra również w spocie reklamowym oraz pojawi się na zdjęciach promujących.

W związku z 30-leciem istnienia tego słynnego napoju w Europie obchodzonym w tym roku, hasło reklamowe brzmi: "Sparkling Together for 30 years" ("Razem błyszczymy już od 30 lat"). Jako nowy mistrz Diet Coke Marc Jacobs postanowił zrobić wielkie wejście i oczywiście postawić siebie w centrum uwagi. Kampania, którą sfotografowała Stéphane Sednaoui rozpocznie się już w przyszłym miesiącu w 11 krajach europejskich, m.in. w Wielkiej Brytanii, Francji, Islandii i państwach Beneluksu.


Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności