Marc Jacobs - kolekcja jesień-zima 2012/13

Na sezon jesień-zima 2012/13 Marc Jacobs przygotował dla nas niezwykle fantastyczna i niezwykłą kolekcję. Ogromne pluszowe kapelusze, za duże płaszcze, metry wełnianych szalików, narzutek i swetrów oraz buty z wielkimi klamrami rodem z przełomu XVII i XVIII wieku.


Wszystko przypomina odrobinę bajkową, przerysowaną brytyjską guwernantkę lub bajkową czarownicę. Ubrania sprawiają wrażenie pozlepianych techniką patchworkową – jakby jednym ich przeznaczeniem było okrycie czyjegoś ciała, ochrona przed zimnem, a wszystko w rozmiarze XXL. Kolorystyka kolekcji jest tak różnorodna, że trudno na niej skupić wzrok, od stonowanych fioletów, szarości, klasycznej czerni czy bladego różu, po nietuzinkową czerwień, fuksję i odcień musztardowy. Wszystkie nie koniecznie pasujące do siebie kolory połączone w całość tworzą wyjątkową stylizacje, jak przystało na kolekcję autorstwa Marca Jacobsa.


 


 


 


 


 


 


 


Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności