Marchesa - kolekcja jesień-zima 2014/15

Elegancja, szyk, bogactwo, kobiecość - tak w kilku słowach można określić kreacje z domu mody Marchesa, za którym kryją się dwie projektantki - Georgina Chapman i Keren Craig oraz ich muza, arystokratka Marchesa Casiti. Marka od początku istnienia jest kojarzona ze spektakularnymi sukniami, często noszonymi przez gwiazdy na wielkie gale. Suknia Marchesy to marzenie niejednej kobiety. Wystawne, bogato zdobione kreacje to luksus, na który tylko nieliczne kobiety mogą sobie pozwolić ze względu na bardzo wysokie ceny.


Georgina i Keren współpracują już razem 10 lat, a wszystko dzięki edukacji w Chelsea College of Art and Design, gdzie połączyły się ich losy. Kolekcja na sezon wiosna-lato 2015 jest jubileuszową kolekcją marki, my jednak skupmy się na jesienno-zimowych propozycjach domu mody. Kreacje pełne przepychu i wyrafinowana, niczym barokowe suknie objawią się szlachetnymi aplikacjami, dekoracyjnymi haftami, piórami, drapowaniami oraz dużą ilością złota. To stroje godne Wersalu, a bogactwo wzorów w połączeniu z całą paletą kolorów, dało fenomenalne efekty. Kolorami dominującymi są oczywiście różne odcienie złota, biel, klasyczna czerń, choć nie zabrakło również czerwieni, granatu, szarości i koloru bordo. 

Kreacje świetnie podkreślają atuty kobiecej sylwetki. Można mieć stu procentową pewność, że gwiazdy pokochają najnowsze projekty marki Marchesa i już niedługo będziemy je mogli oglądać na czerwonych dywanach.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności