Marchesa - kolekcja jesień-zima 2012/13

Barok to dość wyraźny trend tej jesieni i objawia się właśnie w staromodnych, szlachetnych aplikacjach, dekoracyjnych haftach, dużej ilosci złota i masywnej biżuterii. Stal się w sezonie jesień-zima 2012/13 inspiracja dla wielu projektantów, min.dla Georginy Chapman i Keren Craig projektantek domu mody Marchesa, które po raz kolejny zafundowały nam niesamowitą ucztę dla oczu.


Projektantki w tym sezonie zaproponowały nam bardziej delikatne, raczej wieczorowe stroje. Tiule, szyfony, koronki i jedwabie, przyozdobione delikatnymi, złotymi haftami i piórami - to kreacje godne Wersalu, a bogactwo wzorów w połączeniu z całą paletą kolorów, dało fenomenalne efekty. Kolorami dominującymi są oczywiście różne odcienie złota, biel, klasyczna czerń, choć nie zabrakło również krwistej czerwieni. Kreacje świetnie podkreślają atuty kobiecej sylwetki i zapewne będą obecne na nie jednym czerwonym dywanie.


Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności