Marilyn Monroe w kampanii perfum CHANEL № 5

Choć Marliyn Monroe zmarła 51 lat temu ciągle jest inspiracja dla wielu luksusowych marek. Ikona kina utożsamiana jest przede wszystkim z kultowymi perfumami Chanel № 5, od chwili, gdy wyznała, że idąc do łóżka nie zakłada na siebie nic innego, poza tym zapachem... W najnowszym filmie reklamowym Chanel № 5, oprócz słodkiego głosu aktorki, wykorzystane zostały również niepublikowane wcześniej czarno-białe zdjęcie autorstwa Eda Feingersh, na którym aktorka w śniącej sukni z cekinami przed lustrem w sypialni skrapia dekolt perfumami Chanel № 5.


Suzy Parker, Catherine Deneuve, Vanessa Paradis, Carole Bouquet, Estella Warren, Jackie Kennedy, Nicole Kidman, Scarlett Johansson, Audrey Tatou oraz Brad Pitt - to wyjątkowe osobowości promujące zapach Chanel № 5. Do tego zacnego grona dołączyła ikona kina Marilyn Monroe utożsamiana z perfumami Chanel № 5, od chwili, gdy wyznała, że idąc do łóżka nie zakłada na siebie nic innego, poza tym zapachem...

W archiwach domu mody Chanel został odnaleziony elektryzujący wywiad radiowy z gwiazdą przeprowadzony przez Georges Belmont byłego redaktora naczelnego magazynu Marie Claire, który został nagrany w 1960 roku na planie filmu "Pokochajmy się" ("Let's Make Love").

W nagraniu aktorka wyznaje - "Wciąż odpowiadam na pytania dotyczące tego, co zakładam do łóżka. Górę od piżamy? Koszulę nocną? Odpowiadam: Chanel № 5, bo taka jest prawda. Nie powiem przecież, że śpię nago. Ale to prawda!"

Dziś legenda stalą się rzeczywistością, oprócz słodkiego głosu aktorki, który słyszymy w najnowszej kampanii, wykorzystane zostały również niepublikowane wcześniej czarno-białe zdjęcie autorstwa Eda Feingersh, na którym aktorka w śniącej sukni z cekinami przed lustrem w sypialni skrapia dekolt kultowymi perfumami.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności