Marland Backus i Adrien Cardinaux w kampanii Celine jesień-zima 2019/20

1 lutego 2018 roku Hedi Slimane objął stanowisko dyrektora kreatywnego francuskiego domu mody Celine zastępując tym samym Phoebe Philo, która w grudniu 2017 pożegnała się z marką. Zadaniem dyrektora artystycznego, kreatywnego i wizerunkowego, Slimane jest nie tylko zaprojektowanie kolekcji damską i akcesoriów w Celine, projektant po raz pierwszy rozszerzył Celine o kolekcję męską.


Slimane znany ze swojego rewolucyjnego podejścia w modzie oraz lubiący wprowadzać zmiany wszędzie gdzie się pojawi rozpoczął swoją współpracę od istotnych rewolucji decydując się już we wrześniu 2018 roku na zmianę logotypu marki pozbywając je akcentu nad "e". Zarówno krytycy, jak i wielbiciele marki Celine z uwagą przyglądają się kolejnym działaniom Hedi. Twarzą kampanii wiosna-lato "Paris la nuit: Journal Nocturne de la jeunesse Parisienne" została 17-letnia brytyjska modelka Hannah Motler, która pozowała przed obiektywem samego Hedi Slimane'a.

Teraz nadszedł czas, aby przyjrzeć się kolejnej kampanii francuskiego brandu pod wodzą Slimane przeznaczonej tym razem na sezon jesień-zima 2019/20. Bohaterami Celine Winter 19 Part 1 są Marland Backus i Adrien Cardinaux.Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności