Max Mara - kolekcja wiosna-lato 2014

Chociaż Max Mara to specjaliści od miękkich kaszmirowych płaszczy doskonałych na zimowe dni, warto zwrócić uwagę na wiosenno-letnią kolekcję. Marka konsekwentnie podąża za wypracowanym wizerunkiem, pełnym prostych, minimalistycznych form. Charakterystyczną, wręcz uderzającą cechą kolekcji jest monochromatyczność stylizacji tak bardzo konsekwentna, że nawet rajstopy i oprawki okularów są w tym samym kolorze. Bez printów, pasków, ozdób. Single color look! Marka Max Mara na sezon wiosna-lato 2014 poleca perłowe szarości, szmaragdową zieleń z kroplą czerwieni, fioletu, szafiru i klasycznej czerni.


Nie zawiodą się ci, którzy kojarzą Max Marę z naturalnymi tkaninami dobrej jakości. Ubrania są wykonane z jedwabiu, lnu i płótna. Fasony wpisują się w popularny trend oversize. Lekkie płaszcze bez zapięcia, luźne sukienki i spódnice o długości trzy czwarte zdominowały kolekcję, choć nie zabrakło również eleganckich kostiumów dopracowanych,w każdym detalu.

Miłośnicy klasyki są pewnie taką kolekcją zachwyceni, zwolennicy zabawy modą dyskretnie ziewają. Nie można jednak odmówić Max Marze klasy i jakości, a z ubraniami posiadającymi te dwie cechy zawsze można zrobić szalone, ale gustowne stylizacje.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności