Michael Kors - kolekcja damska i męska wiosna-lato 2013

Podczas jednego pokazu projektant zaprezentował damską i męską kolekcję wiosna-lato 2013. W obydwu dominuje wyrazisty kolor, luźny wielkomiejski styl i elegancja bez zbędnych dodatków i ozdób.


Michael Kors - kolekcja damska wiosna-lato 2013

Kolekcja damska na wiosnę-lato 2013 Michaela Korsa to najlepszy dowód na to, że wyrazisty kolor i nienaganna elegancja to ponadczasowe wyznaczniki kobiecej garderoby. Jak przystało na nowojorskiego projektanta, Kors obywa się bez zbędnych dodatków i ozdób, stawia na nowoczesny, wielkomiejski styl. Liczy się prosta linia, jak zawsze opanowana do perfekcji.

Żakiety, spodnie czy tuniki, choć klasyczne w swojej konstrukcji, dopracowane są w najmniejszych szczegółach. Pojawiają się nowe długości i fasony spódnic: rozkloszowane do kolan i trapezowe mini, które są idealnym uzupełnieniem eleganckich dwurzędówek i topów z krótkim rękawem.

Przyglądając się kolekcji mamy wrażenie, że Kors zawarł w niej wszystkie najważniejsze kolory wiosenno-letniego sezonu. Jest biel, czerń i subtelny beż, które dopiero w zestawie z intensywną czerwienią, zielenią, błękitem i żółcią dają zaskakujące i krzykliwe kombinacje. Oczywiście nie zabrakło geometrycznych pasów i kratek, które są świetną alternatywą dla gładkich fasonów.


Michael Kors - kolekcja męską wiosna-lato 2013

Kolekcji męskiej na wiosnę-lato 2013 Michaela Korsa dominuje prostota i luźny wielkomiejski styl i prosta linia. W propozycjach marki przeważa klasyczna kolorystyka, biel i czerń, połączona niekiedy z intensywną czerwienią, zielenią, błękitem i żółcią co daje ciekawe i nietuzinkowe kombinacje kolorystyczne.

Marynarki, spodnie, szorty czy płaszcze, choć klasyczne w swojej konstrukcji, dopracowane są w najmniejszych szczegółach. Ciekawym elementem wyróżniającym kolekcje jest połączenie kilku kolorów w jedynym projekcie, szczególnie widoczne jest to w koszulach, spodniach i płaszczach. Oczywiście nie zabrakło geometrycznych pasów i kratek, które są świetną alternatywą dla gładkich fasonów.

Prasa modowa uważa, że Michael Kors jest jednym z najbardziej przewidywalnych nowojorskich projektantów. Podczas Tygodnia Mody w Nowy Jorku, amerykański designer zaproponował panom bardzo szykowny sportowy look.Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności