Michael Kors - kolekcja jesień-zima 2012/13

Amerykański projektant i założyciel jednej z najlepiej prosperujących autorskich marek, Michael Kors, zaproponował na sezon jesień-zima 2012/13 kolekcję praktyczną i funkcjonalną w najbardziej wysmakowanym wydaniu.


Projektant to mistrz w kreowaniu niewymuszonej elegancki i wyrafinowania, stworzył kolekcję, która wprost idealnie nadaje się na jesienną pogodę – kraciaste spodnie i płaszcze, grube wełniane swetry, wielkie futrzane kołnierze, szeroka gama naturalnych futer, kamizelek, kożuchów i płaszczy - to propozycje tego sezonu zarówno w linii męskiej jak i damskiej.

Wśród propozycji dla pań nie zabrakło również jedwabnych, zwiewnych sukienek zdobionych błyszczącymi cekinami i brokatem. Kroje płaszczy, kurtek i futrzanych kamizelek są luźne i obszerne często podkreślające talie paskiem.

Kolorystyka projektów Michaela jest typowo jesienna – dużo szarości, beże, czerń i czerwień, które uzupełniają się nawzajem tworząc ciekawą kompozycję. Ciekawym dodatkiem są wełniane grube skarpety połączone z pantofelkami typu Mary-Jane.


Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności