Miranda Kerr w kampanii marki Swarovski

Jeden z aniołków Victoria's Secret Miranda Kerr została nową twarzą marki jubilerskiej Swarovski. Australijska modelka ma reklamować nową biżuterię. 30-letnia piękność w pełni wykorzystuje swoje pięć minut.


Na Fashion Week w Paryżu we wrześniu prezentowała ubrania na wybiegach u Chanel i Stelli McCartney. W grudniu będzie pracować znowu dla Victoria's Secret. Teraz postanowiła swoje portfolio powiększyć o biżuterię i przyjęła propozycję od Swarovskiego. Australijka jest już po pierwszej sesji zdjęć, którą przeprowadził brytyjski fotograf Nick Knight.

Inscenizacja była bardzo romantyczna – wśród czerwonych róż. Kerr nosi satynową, białą sukienkę z szerokimi ramiączkami. Jej długie włosy były spięte, a makijaż bardzo delikatny. Biżuteria z kolei jest srebrna. Modelka prezentuje srebrny łańcuszek z kryształkami Swarovskiego, bransoletkę z kamykami oraz drobny pierścionek. Jednak najbardziej rzucają się w oczy kolczyki w kształcie trąbki.


"Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników. Kerr okazała się strzałem w dziesiątkę. Jest piękna, emanuje z niej ciepło, a w naszej biżuterii wygląda olśniewająco." – skomentował dyrektor kreatywny marki Ronnie Cooke Newhouse.


Oprócz kampanii drukowanej, stworzono także reklamę telewizyjną, która ukaże się we Włoszech, Francji i Hong Kongu. Ścieżkę dźwiękową do tego klipu skomponował sam Pharrell Williams.

Kampania reklamowa ruszy w listopadzie 2013 roku.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności