Miss Dior Absolutely Blooming i Miss Dior Blooming Bouquet w wersji Roller-Pearl

Zapachy Miss Dior Absolutely Blooming i Miss Dior Blooming Bouquet, stworzone przez François Demachy, ekskluzywnego kreatora zapachów Dior dostępne są teraz w wersji Roller-Pearl. Zupełnie nowy, prosty i nieskrępowany gest. Subtelny i intymny obiekt pożądania, wyraz spontaniczności i wolności. Flakony Roller-Pearl Miss Dior Absolutely Blooming i Miss Dior Blooming Bouquet pozwalają na zmysłową i dyskretną aplikację. Stworzone dla tych, którzy chcą się perfumować w dowolnym miejscu i czasie. Aksamitnie miękki szklany koralik przesuwa się po nadgarstku lub szyi i emanuje kwiatowym zapachem, który można łatwo odświeżyć. Delikatne muśnięcie za uchem, na nadgarstku, przelotna pieszczota na skórze szyi. Działa natychmiast, słodko i jedwabiście...


Miss Dior Absolutely Blooming i Miss Dior Blooming Bouquet to dwie wersje kultowego zapachu miłości Miss Dior stworzonego w 1947 roku przez samego Christiana Diora w tym samym czasie, co rewolucyjny New Look. Zapach Miss Dior jest ponadczasową bohaterką marki, która z piękna uczyniła swe przeznaczenie i znak rozpoznawczy.


Absolutely Blooming Roller-Pearl i Blooming Bouquet Roller-Pearl

Emanująca blaskiem i kolorem Miss Dior Absolutely Blooming to nowa, kwiatowa rozkosz, do której można wracać w nieskończoność. W głowie zapachu dominują radosne i urzekające nuty czerwonej jagody. W sercu prym wiedzie zmysłowy duet róży z Grasse oraz róży z Damaszku, które wprowadzają na scenę akord piwonii. Ten niekończący się rozkwit świeżych kwiatów znajduje ukojenie w łagodnej bazie z białego piżma. Absolutely Blooming to radosna harmonia dla wolnej i urzekającej Miss Dior.

Świeża i promienna Miss Dior Blooming Bouquet to kompozycja stworzona w hołdzie legendarnej już miłości, jaką Christian Dior darzył kwiaty. W sercu zapachu prym wiedzie połączenie delikatnych nut piwonii oraz róży damasceńskiej, których subtelne akordy zostały podkreślone świeżością kalabryjskiej bergamotki. Kompozycję otulają miękkie nuty białego piżma. Miss Dior Blooming Bouquet to wiosenny zapach o poetyckiej aurze dla romantycznej i uroczej Miss Dior.


Teraz w nowych flakonach Roller-Pearl

Subtelne i eleganckie szklane butelki wyposażone zostały w drobną perłę, która pozwala na nowy, prosty i spontaniczny sposób perfumowania. Niezależnie od tego, czy służy dla dopełnienia nastroju chwili, do retuszy w ciągu dnia, czy w podróży - Miss Dior Absolutely Blooming Roller-Pearl oraz Miss Dior Blooming Bouquet Roller-Pearl są niczym ekskluzywna i wyrafinowana biżuteria. Gest nakładania jest szybki, zmysłowy, zaskakujący i uwodzicielski. Nakładamy dokładnie taką ilość zapachu, jaką chcemy. Instynktownie, bez zbędnych ceremonii, sięgamy do torebki po dyskretny i elegancki flakonik.

Pojemność 20 ml idealna do podróży. Butelki są hermetycznie zamknięta za pomocą zakrętki.

Obdarzone ponadczasową elegancją Miss Dior wciąż obecną w Miss Dior Absolutely Blooming i Miss Dior Blooming Bouque stanowią obietnicę miłości, szczęścia oraz zmysłowego piękna.Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności