Miss Dior Eau de Parfum - nowe wcielenie kultowego zapachu

Miss Dior Woda Perfumowana w nowej interpretacji François Demachy zmienia się na wzór nowej sylwetki Dior, zinterpretowanej przez kobietę dla kobiet, które nie boją się wyzwań. Ta olfaktoryczna rewolucja sprawia, że kompozycja nabiera temperamentu i nowego wyglądu, nie tracąc charakterystycznych nut. Oto Miss Dior, którą tak dobrze znamy, w nowym wcieleniu, ożywionym bardziej dynamicznymi nutami.


A Ty? Co zrobisz dla miłości?

"Stwórzmy zapach, który pachnie miłością" - Christian Dior
"Co uczyniłby Pan dla miłości?"
- "Dla miłości? Absolutnie wszystko! Dokonałbym niemożliwego, przekroczyłbym wszelkie granice. Jak Miss Dior!"


Rok 1947: Narodziny wybitnego zapachu Miss Dior. Christian Dior stworzył zapach, który stanowił oprawę dla rewolucyjnej kolekcji mody New Look i odtwarzał swym aromatem zmysłowość sylwetki o inspirujących kształtach.

Rok 2017: Miss Dior Woda Perfumowana w nowej interpretacji François Demachy zmienia się na wzór nowej sylwetki Dior, zinterpretowanej przez kobietę dla kobiet, które nie boją się wyzwań.
Ta olfaktoryczna rewolucja sprawia, że kompozycja nabiera temperamentu i nowego wyglądu, nie tracąc charakterystycznych nut. Oto Miss Dior, którą tak dobrze znamy, w nowym wcieleniu, ożywionym bardziej dynamicznymi nutami.

Dom mody Dior ma w swej historii wiele rewolucji, którym za każdym razem towarzyszy Miss Dior, zawsze zakochana i nigdy nie tracąca stylu haute couture. 


Tak pachnie miłość - nowa kwiatowa deklaracja Dior

"Skomponowanie zapachu pachnącego miłością stanowi odwieczne wyzwanie. Jak sprawić, żeby zapach rozpalał ogień namiętności i potrafił utrzymać żar podsycany dzikością, którą jednak da się okiełznać? Postanowiłem uszlachetnić i pogłębić jego kwiatową naturę, podkreślając zmysłowość róż. Do kompozycji dodałem domieszkę pełnych życia, błyskawicznie przyciągających nut, aby zapach stał się wyrazisty. Pozbawiłem Miss Dior ciężkich akcentów. Chciałem, aby zapach olśniewał i oszałamiał jak miłość od pierwszego wejrzenia. Jest to moje miłosne wyznanie dla miłości!" - François Demachy, kreator zapachów Dior.


Miss Dior jest odą na cześć miłości.

Podobnie jak Christian Dior chciał podarować współczesnym sobie młodym kobietom stylizacje New Look. François Demachy przetłumaczył język miłości na zapach, który potrafi wyrazić uczucie zakochania.
Za wszelką cenę pragnął nadać kompozycji akcenty zapachu o niewymuszonej elegancji kobiety Dior w duchu świata wielkiej mody, lecz jednocześnie nowoczesnej i  nieposkromionej.
Współczesna kobieta Dior jest wcieleniem afirmacji i otwartej osobowości oraz urody, która lubi się podobać, lecz jednocześnie wiedzie prym w każdej grze.
Dla namiętnych kobiet o wrażliwym sercu, które potrafią głośno wyrażać "ja", François Demachy skomponował dziką różę idealnie skrojoną i dopasowaną do najpiękniejszych balowych sukni, z gracją podkreślającą sylwetkę ognistej i na wskroś nowoczesnej Miss Dior.
Intensywna, soczysta i wyrazista Woda Perfumowana  Miss Dior w nowym wydaniu znajduje wyraz w zmysłowej kwiatowości.

Dla Miss Dior, która żyje pełnią życia.

Zapach zrodzony z miłości dla miłości!

Utrzymująca żar uczucia turecka róża damasceńska tworzy wzór miłosnego napięcia łącząc się ze zmysłowo-miodową różą z Grasse.
Wokół wirują w zawrotnym tańcu świeże i musujące hesperydowe nuty krwistej pomarańczy, mandarynki i kalabryjskiej bergamotki.  Zwiewna sylwetka Miss Dior o kształtach przyprawiających o szaleństwo pojawia się spowita w lekkie koronki pikowane ożywczymi nutami różowego pieprzu oraz różanego drewna z Gujany.

"Miss Dior od samego początku była zapachem miłości, wyrażającym radość życia, dążąc do stworzenia zapachowego ideału: sugestywnego, magnetycznego i zmysłowego. Zapach sprawia, że w powietrzu unosi się zapach miłości... Nad wyraz elegancka Miss Dior jest z założenia atrakcyjna i uwodzicielska, lecz jej erotyzm jest niewymuszony, niezobowiązujący i wolny duchem." - François Demachy, kreator zapachów Dior.


Ceny:
Woda perfumowana 30 ml / 329 PLN
Woda perfumowana 50 ml / 459 PLN
Woda perfumowana 100 ml / 639 PLN
Woda perfumowana 150 ml / 789 PLNAutor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności