Miss Dior - "It's Miss, Actually" - nowy film ukazujący historię kultowego zapachu

Francuski dom mody Dior prezentuje nowy film promujący zapach Miss Dior ukazujący nam po raz kolejny wyjątkową historię kultowego zapachu. Miss Dior jest ponadczasową bohaterką maki, która z piękna uczyniła swe przeznaczenie i znak rozpoznawczy. Miss Dior powstała, jako zapach Couture za sprawą twórcy, który w 1947 roku chciał po prostu stworzyć perfumy, które będą tak urocze jak projektowane przez niego suknie.


Warto przypomnieć iż inspiracją dla stworzenia zapachu była siostra Christiana Diora, Catherine, członkini francuskiego ruchu oporu ww czasie wojny, za co w 1944 roku została osadzona w obozie koncentracyjnym Ravensbrück. Katarzyna wróciła po roku, kompletnie wyczerpana, ale za to pełna życia i pragnień. To po niej Miss Dior odziedziczyła miłość do wolności, a przygody bohaterki, noszone są z pasją w jej sercu.

Dziś Miss Dior ma nadal wyjątkowo wyrafinowany i zdecydowany zapach, boski i ponętny. François Demachy, twórca perfum marki Dior, odkrywa kolejne oblicza Miss Dior oraz komponuje różne wariacje na jej temat, wyobrażając sobie rytuał kąpieli swej bohaterki i przedstawiając go z domieszką poezji. Miss Dior wie, jak odrodzić się z rozmachem. Miss Dior to świat pełen niespodzianek, do odkrycia oczami porywającej, młodej kobiety. Zapach eleganckiej, radosnej, młodej kobiety. Kobiety zakochanej.

"It's Miss, Actually" jest dziełem fotografa i reżysera wideoklipów muzycznych Antona Corbijna. Bohaterką filmu jest Natalie Portman, wspaniała aktorka i olśniewająca kobieta o ujmującej osobowości, muza zapachu Miss Dior.

W tle filmu słyszymy romantyczny utwór Janis Joplin "Piece of My Heart".
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności