Miss Dior Le Parfum

Najnowsze damskie perfumy domu mody Dior - Miss Dior Le Parfum są kontynuacją słynnych już Miss Dior Cherie z 2005 roku. Klasyczna kompozycja doczekała się kilku wariacji na swój temat m.in. Miss Dior Cherie Blooming Bouquet czy też Eau de Printemps.


Miss Dior Le Parfum to ekstrakt perfum, gęstszy i bogatszy, o wyszukanym charakterze. Bardzo intensywna, wyrafinowana i elegancka mieszanka powstała dzięki połączeniu orientalno-szyprowych akordów, skoncentrowanych wokół dwóch odmian róży – Bułgarskiej i Tureckiej. Swoim orientalno-szyprowym charakterem i bogatymi nutami kwiatowymi definiuje i określa kobiecość.

Perfumiarz François Demachy powedział że chciał "wprowadzić coś cennego i świetlistego do kompozycji Miss Dior Le Parfum, jak orientalny klejnot czy odblask błyszczącej tkaniny". Kompozycja zawiera wysokie koncentracje następujących składników: mandarynka, absolut róży bułgarskiej, absolut róży tureckiej, paczula, ambra, wanilia.

Miss Dior Le Parfum dostępne będą we flakoniku znanym nam już z poprzednich edycji, jako ekstrakt w buteleczce o pojemności 40ml

Twarzą zapachu została piękna i elegancka aktorka Natalie Portman. Jej delikatność, subtelność i klasa doskonale oddają charakter najnowszych perfum. Film reklamowy z Portman w roli kuszącego anioła wyreżyserowała Sofia Coppola. W tle możemy usłyszeć znany utwór Je T’aime Moi Non Plus w wykonaniu Serge Gainsbourg & Jane Birkin. Spot Miss Dior to historia uczucia między Natalie, a przystojnym Francuzem, niezwykle subtelna i romantyczna, a sama Natalie wygląda wprost olśniewająco.

Miss Dior Le Parfum będą dostępne na rynku od września 2012 roku.


 


 


 


Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności