Missoni - kolekcja damska wiosna-lato 2013

Dom mody Missoni to legenda o tradycji sięgającej już 60 lat. Obecnie na jego czele stoi jedna z najmłodszych członków rodzinnego klanu - Angela Missoni. Projektantka wykorzystała w swojej kolekcji kilka optycznych sztuczek dobierając odpowiednie materiały i kolory dla swoich ubrań. Jeszcze lepszy efekt pomogły jej uzyskać trapezowe kształty sukienek, ciekawe desenie oraz użycie organzy, która sprawiła, że ubrania stały się bardziej lekkie i przejrzyste. Wizualna iluzja, która zainteresowała projektantkę, jest obecna w pracach amerykańskiego artysty Jamesa Turella, tworzącego instalacje oscylujące wokół zagadnień związanych ze światłem i przestrzenią. Missoni nie ukrywa, że jego twórczość stanowiła dla kolekcji silną inspirację.


Wiosenno-letnia kolekcja Missoni to prawdziwy powiew świeżości. Biel połączona z delikatnymi, geometrycznymi wzorami, które są źródłem przeróżnych efektów optycznych, prezentuje się lekko i niezobowiązująco.

Dodatki bez wątpienia również zwracają na siebie uwagę. Zwłaszcza nietypowe szpilki, torebki i biżuteria - przepiękne kryształowe bransoletki i naszyjniki.Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności