Miu Miu - kolekcja jesień-zima 2015/16

Miuccia Prada co sezon wyznacza kierunek w światowej modzie zarówno tworząc kolekcje dla domu mody Prada, jak i Miu Miu. Nie bez powodu nazwano ją prawdziwym fenomenem, jej nazwiska znają chyba wszyscy, nawet ludzie, którzy nie interesują się modą. Marka Miu Miu została założona w roku 1992 przez Miuccię Prada. Na próżno jednak szukać połączeń klasycznej Prady z nowym "dzieckiem" Miucci. Miu Miu to awangardowa moda stworzona dla młodych kobiet - dowcipna, stylowa, elegancka, oryginalna, ciekawa.


Kolekcja na sezon jesień-zima 2015/16 doskonale wpisała się w uniwersum wyobraźni Miucci Prady, a sama projektantka jak zwykle zadbała o wyjątkowy wyraz kolekcji. "Chciałam połączyć wszystko w sposób naiwny, nie przejmować się czy to do siebie pasuje, celowo popełniać błędy" - wyjaśniła po pokazie Prada. Niejednokrotnie stwierdzono, iż pepitka zupełnie nie pasuje wręcz jest nie do przyjęcia w połączeniu ze skórą węża czy paskami. A jednak Miuccia ma niezwykły talent oraz magiczną moc, która sprawia, że to, co pozornie do siebie nie pasuje, u niej zyskuje idealną harmonię. Jesienno-zimowa kolekcja jest tego idealnym przykładem. To miks wszystkiego na raz, wybuchowe połączenie: centek, skóry, krat i krzykliwych kolorów. Niekiedy na granicy kiczu. Ale nawet Diana Vreeland mawiała, że "Zły smak jest dużo lepszy niż jego brak". A Pradze ani jednego, ani drugiego zarzucić nie można.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności