Miu Miu - kolekcja wiosna-lato 2015

Miuccia Prada co sezon wyznacza kierunek w światowej modzie zarówno tworząc kolekcje dla domu mody Prada, jak i Miu Miu. Nie bez powodu nazwano ją prawdziwym fenomenem, jej nazwiska znają chyba wszyscy, nawet ludzie, którzy nie interesują się modą. Marka Miu Miu została założona w roku 1992 przez Miuccię Prada. Na próżno jednak szukać połączeń klasycznej Prady z nowym "dzieckiem" Mucci. Miu Miu to awangardowa moda stworzona dla młodych kobiet - dowcipna, stylowa, elegancka, oryginalna, ciekawa.


Najnowsza kolekcja na sezon wiosna-lato 2015 doskonale wpisała się w uniwersum wyobraźni Miucci Prady, a sama projektantka jak zwykle zadbała o wyjątkowy wyraz kolekcji. Znajdziemy w niej kuszące falbanki, grzeczne płaszczyki, kurteczki, ołówkowe spódniczki, spodnie capri  w ulubionym przez Miu Miu stylu retro. Prosto, elegancko i przede wszystkim dziewczęco. Projektantka umiejętnie przetwarza różne kierunki mody, ubierając swoje klientki w nowoczesne materiały, na których pojawiają się różnorodne desenie m.in.: kratki, kwiaty, pasy. Wszystko zatopione w odcieniach karminu, turkusu i bieli z dodatkiem zieleni, brązu i czerni. Odwołania Miucci do stylu retro nie są jednak bezpośrednie i oczywiste, wszystko wygląda tak jakby powstało zupełnie na nowo i świeżo.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności