Moët & Chandon Grand Day - wyjątkowy dzień szampańskiej celebracji

9 czerwca 2018 roku odbył się coroczny festiwal celebracji Moët & Chandon Grand Day - dzień pełen szampańskich toastów, dzień w którym przyjaciele i goście Domu Szampańskiego spotykają się by wznieść toast celebrujący niezapomniane momenty, które przynoszą radość z chwil spędzanych w wyjątkowym gronie.


Moët Grand Day zadebiutował w 2016 roku. Kontynuując wyjątkową tradycję szampańskiego toastu, w tym roku celebracja była jeszcze bardziej spektakularna, dzięki serii niezwykłych eventów w ponad 80 krajach na świecie, w których wzięło udział ponad milion gości. Od samego rana, poprzez gorący wieczór, aż do późnej nocy, wznosiliśmy szampański toast delektując się gamą niezwykle różnorodnych szampanów Moët & Chandon.

"Moët & Chandon jest dziś synonimem świętowania. Przez 275 lat konsekwentnie łączyliśmy nasze savoir-faire z pionierską sztuką świętowania, które uczyniły nasz szampan doskonałym wyborem do celebracji zarówno codziennych momentów, jak i najważniejszych chwil w naszym życiu.", mówi Nathalie Normand, dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji Moët & Chandon International. "Moët & Chandon Grand Day to dzień, w którym dzielimy się magią szampana i doceniamy radość z życia."

Od 1743 roku, Dom Szampański Moët & Chandon tworzy niezapomniane uroczystości, a niektóre z pionierskich rozwiązań, takich, jak piramida szampańska, stały się światową tradycją. Dziś piramida z szampanem jest charakterystycznym symbolem Moët & Chandon, a 9 czerwca była spektakularnym, centralnym punktem wydarzeń zaplanowanych w tysiącach miejsc na świecie. Szampańska piramida jest również synonimem hojności i celebracji, a zwieńczeniem tego magicznego dnia było odliczanie do wspólnego toastu.

Moët & Chandon Grand Day to dzień bogaty w wyjątkowe, czarujące doświadczenia. Począwszy od celebracji w ciągu dnia, przez pyszne brunche serwowane przy basenie, toasty na dachach budynków lub w niezobowiązującej atmosferze na plaży. Goście zostali zaproszeni do uczczenia własnego specjalnego momentu wariantem Moët & Chandon Impérial lub wzniesienia toastu delikatnym Rosé Impérial, a dla wszystkich tych, którzy tęsknią za latem, naturalnym wyborem był kieliszek odświeżającego Moët & Chandon Ice Impérial.

W Polsce Moët Grand Day był celebrowany w ciągu dnia, w takich lokalizacjach jak: restauracja Flaming&Co., Ok Wine Bar, Restauracja Belvedere, Grey Club, czy White Marlin w Sopocie. Wieczorem goście zgromadzeni pod szampańską piramidą wznieśli toast w magicznym ogrodzie warszawskiej restauracji Na Lato.


Więcej o Moët & Chandon

Dom szampański Moët & Chandon, założony w 1743 roku, spopularyzował szampan na świecie, oferując szeroki wybór wyjątkowych win na każdą okazję. Moët Impérial będący wizytówką tego domu szampańskiego, wyjątkowa kolekcja Grand Vintage, radosny Moët Rosé Impérial, czy innowacyjny Moët Ice Impérial – każdy z tych szampanów oczarowuje świeżością owoców, kuszącym podniebieniem i elegancką dojrzałością. Co sekundę ktoś na świecie otwiera butelkę Moët & Chandon. Każda sekunda to wyjątkowa chwila, a każda chwila to #moetmoment, który warto celebrować.Autor: Robert Krupiński

Źródło filmu: Vouge Polska

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności