Monica Cruz w filmie Agent Provocateur jesień-zima 2012/13

Twarzą najnowszej kampanii bielizny marki Agent Provocateur na sezon jesień-zima 2012/13 została młodsza siostra Penelope Cruz, Monica, która świetnie odnalazła się w klimatach inspirowanych stylem Londynu z czasów wiktoriańskich. Wilhelmina: Show Your True Self (Pokaż prawdziwą siebie) - takie jest hasło przewodnie kolekcji Agent Provocateur, którą promują zdjęcia i film z Monicą Cruz.


Całość łączy w sobie romantyzm z odważnym erotyzmem.Sarah Shotton, dyrektor kreatywna Agent Provocateur, opisała kampanię jako "pełną glamouru, mroku i tajemnic. Jest mroczna, ale piękna i zgodna z duchem marki. Przejawia się to zwłaszcza w ciemnych odcieniach czerwieni i purpury. Monica jest idealną ambasadorką Agent Provocateur, jest seksowna i świadoma swojej zmysłowości".

W sieci ukazała się właśnie reklama wideo z kampanii, która została nakręcona w dawnym więzieniu w Clerkenwell. W filmie reklamowym Monica wciela się w kobietę, która odkrywa swoje prawdziwe "ja" przed tajemniczym fotografem i rozgrzewa go do czerwoności. Na zewnątrz elegancka kobieta w długiej, białej sukni, a w środku prawdziwy wamp.Autorem zdjęć i filmu jest Tim Pope.

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności