Moschino - kolekcja damska jesień-zima 2015/16

Kolekcja jesienno-zimowa domu mody Moschino zdaniem krytyków została okrzyknięta mianem najlepszej, jaką dotychczas Jeremy Scott zaprojektował dla marki. Spokojnie możemy nazwać Scotta królem komercji. Genialne kolekcje McDonald's i Barbie z poprzednich sezonów, opanowały social media i ulice. Tak zapewne będzie również z projektami z najnowszej kolekcji, w której znajdziemy wiele inspiracji, od nowojorskich strażaków, hiphopowców z lat 90', po graffiti, czy uwielbiane przez dzieci kreskówki. Specjalne miejsce w jesienno-zimowej kolekcji przypadło najbardziej znanym bohaterom serii Looney Tunes. Na wybiegu zobaczyliśmy m.in. Królika Bugsa, kota Sylwestra, ptaszka Tweety’ego, Diabła Tasmańskiego, kaczora Daffy’ego i Prosiaka Porky'ego. Postacie z kultowej bajki, w nowym w hip-hopowym wydaniu, ozdobiły kolorowe tuniki, sportowe spódnice i topy oraz torebki.


Ponadto Scott zaserwował nam na jesień i zimę pikowane kurtki, płaszcze, spodnie, spódnice, torebki w energetyzujących kolorach, jak: żółty, niebieski, zielony, pomarańczowy – totalne szaleństwo nasyconych barw, wieczorowe suknie malowane farbą w spray'u, t-shirty z nadrukami złotych łańcuchów, , baseball'owe sukienki-topy z bohaterami filmów animowanych, wytarte dżinsy, które w połączeniu ze złotymi elementami dawały efekt patchworku oraz.akcesoria z pikowanej skóry.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności