Moschino - kolekcja damska wiosna-lato 2013

Brawurowa, fantazyjna, optymistyczna, kolorowa - taka jest najnowsza kolekcja Moschino. Włoski dom mody pozostaje wierny swej wypracowanej przez lata stylistyce. Cała linia nawiązuje do mody z lat 60. i ikony tamtego okresu Jackie Kennedy Onassis. Podstawą kolekcji są fasony bardzo mocno eksponujące kobiece kształty: żakiety z profilowaną talią, dopasowane spodnie typu rurki czy cygaretki, krótkie płaszczyki o linii A oraz sukienki i spódnice mini, ledwo zakrywające biodra.


Obniżona talia i białe lamówki to także charakterystyczne elementy. Bardzo mocne kontrasty czerni i bieli to motyw przewodni kolekcji. Barwy te zestawiane są ze sobą w różnych konfiguracjach z dominantą jednego lub drugiego koloru. W kolekcji znalazły się więc czarno-białe poziome i pionowe pasy, romby oraz stylizowane wzory kwiatowe. Obok geometrycznych motywów w czystych, mocnych barwach na ubraniach pojawiły się zabawne kwiatowe printy w kolorach landrynek oraz słodkie koronki i ażury. Wszystko niezwykle kobiece i kolorowe. Oprócz czerni i bieli w kolekcji znalazły się charakterystyczne dla marki czyste podstawowe kolory: czerwony, żółty i niebieski w odcieniu kobaltowym. Zestawiane są ze sobą na zasadzie kontrastu lub łączone z bielą. Wśród innych barw znalazły się pomarańcz, róż oraz pastele.

Jak zwykle w kolekcji Moschino niezwykle ważne są dodatki. Uwagę zwracają przede wszystkim charakterystyczne londyńskie wysokie czapki oraz okulary w wyrazistych białych oprawkach. Oprócz tego białe rękawiczki, torebki, buty i plastikowe bransolety.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności