Moschino Teddy Holiday 2018 - kolekcja świąteczna

Moschino to marka dla ludzi lubiących wyróżniać się w tłumie. Klasyczne kroje dopełnione przez odważne nadruki i soczyste barwy idealnie wpisują się w garderobę każdego miłośnika niebanalnej odzieży i dodatków. Własnie dla takich osób, zwolenników oryginalnych projektów, dyrektor kreatywny Moschino, Jeremy Scott przygotował świąteczną kolekcję Moschino Teddy Holiday 2018. Kolekcja zawiera linię ubrań i akcesoriów, w których kultowy, niepowtarzalny miś Moschino zakłada świąteczne lampki, by idealnie wkomponować się w świąteczny styl.


Moschino Teddy Holiday 2018 składa się z: dwóch T-shirtów w kolorze białym i czarnym, bluzy, bluzy z kapturem i sukienki z kapturem, swetra, spodni dresowych, plecaka i etui na iPhone 8, iPhone 8 Plus oraz iPhone X, a wszystko oczywiście z uroczym nadrukiem Teddy Holiday oraz logo marki ozdobionym podobnie jak mis kolorowymi światełkami. Miś ubranym jest w t-shirt z napisem "This is not a Moschino toy".

Twarzą kampanii została modelka Michelle Van Bijnen, która pozowała przed obiektywem Senio Zapruder.

Limitowana kolekcja Moschino Teddy Holiday 2018 dostępna jest w sprzedażny od 19 listopada 2018 roku.


Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności