Mr. Burberry - nowy zapach dla mężczyzn

Brytyjski dom mody Burberry prezentuje nowy zapach dla mężczyzn - Mr. Burberry, który powstał z inspiracji słynnym czarnym trenczem Burberry oraz atmosferą Londynu, miasta kontrastów i przeciwieństw. Jest tradycyjny, ale jednocześnie śmiały, elegancki, jednak nie staroświecki. Doskonale oddaje nastrój współczesnego mężczyzny. Współczesny, lecz klasycznie brytyjski w swej strukturze, Mr. Burberry emanuje nowoczesną i niezwykle męską zmysłowością.


Twórcą kompozycji zapachowej jest Francis Kurkdjian. Kompozycja zapachowa to przede wszystkim świeży grejpfrut z odrobiną uwodzicielskiego estragonu, oraz aromatycznego kardamonu, które składają się na nuty głowy. W nutach serca pojawiają się liście brzozy, gałka muszkatołowa i drzewo cedrowe. Wetiwer, drzewo guaiac oraz drzewo sandałowe składają się na nuty bazy.

Nuta głowy: grejpfrut, bylica draganek, kardamon
Nuta serca: liść lipy, gałka muszkatołowa, drzewo cedrowe
Nuta bazy: wetiwer, drzewo guaiac, drzewo sandałowe

Zapach Mr. Burberry dostępny w flakonach o pojemności 150 ml, 100 ml, 50 ml i 30 ml. Butelka jest hołdem dla legendarnego, czarnym płaszczu Burberry, jego wysokiej jakości, rzemiosła, stylu i ponadczasowej estetyki. Projekt flakonu przywołuje na myśl klasyczne elementy płaszcza: zakrętka przypomina unikatowe guziki, a zawiązana odręcznie kokardka została wykonana z angielskiej gabardyny, upamiętniając materiał wynaleziony ponad 100 lat temu przez Thomasa Burberry.

Kampanii promującej zapach towarzyszy 3 minutowy film, który wyreżyserował Steve McQueen, zdobywca Oskara i twórca takich filmów jak "Hunger", "Shame" i "12 Years a Slave". W filmie oglądamy intymne chwile z życia pewnej pary. W role uwodzicielskiego przystojniaka wcielił się muzyk i aktor Joshua Whitehouse, a jego piękną towarzyszką jest modelka Amber Anderson.

"Film został nagrany na taśmie o formacie 70mm. Było to dla nas wielkie przeżycie, gdyż tych kamer jest około sześciu na całym świecie. W stworzonym przeze mnie filmie chciałem wyrazić szczególnie zmysłowe chwile dwojga kochanków. Coś co jest bardzo kameralne i zarazem wyjątkowe" - powiedział Steve McQueen, reżyser filmu.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności