Najnowszą kolekcję dla H&M stoworzy ERDEM

H&M kilka dni temu wyjawiło wreszcie pilnie strzeżony sekret: kolejną ekskluzywną kolekcję stworzy dla nas ERDEM – mieszkający w Londynie projektant uwielbiany zarówno przez gwiazdy, jak i świat mody. Unikalną historię tej kolekcji przedstawi wizjoner świata filmu - Baz Luhrmann. Kolekcja ERDEM x H&M będzie dostępna w wybranych sklepach stacjonarnych oraz na www.hm.com od 2 listopada 2017 roku.


Projektant stworzył dla H&M nową kolekcję dla kobiet oraz - po raz pierwszy w swojej karierze – także kolekcję dla mężczyzn. Erdem głęboko wierzy w siłę piękna, a każdy zaprojektowany przez niego element czerpie z bogactwa historii i jego osobistych doświadczeń. ERDEM x H&M będzie nawiązywać do ulubionych motywów projektanta z jego najgłośniejszych kolekcji i reinterpretować w nowatorski sposób charakterystyczne dla niego wzory, materiały oraz intrygujące detale.

"Bardzo się cieszę ze współpracy z H&M - dzięki niej mogłem po raz pierwszy w swojej karierze stworzyć kolekcję dla mężczyzn, a moje projekty trafią do fanów mody z całego świata. Miałem też niepowtarzalną szansę współpracy z Bazem Luhrmannem, jednym z najważniejszych filmowców i wizjonerów naszych czasów" - powiedział Erdem.


"Moda to dla mnie dużo więcej niż tylko ubranie - to sposób na wyrażanie siebie i możliwość tworzenia indywidualnych dzieł sztuki. Jestem niezwykle podekscytowany współpracą z ERDEM i H&M oraz możliwością opowiedzenia historii tej wyjątkowej kolekcji" - powiedział Baz Luhrmann.

"Wizja Erdema urzekła mnie od samego początku, kiedy tylko zaczęliśmy omawiać szczegóły tej współpracy. ERDEM x H&M przenosi nas do tajemniczego, magicznego świata, pełnego piękna, delikatności i urzekających detali. To absolutnie niepowtarzalne rzeczy, które zagoszczą w naszych garderobach na długie lata" - powiedziała Ann-Sofie Johansson, Creative Advisor z H&M.

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto