Najnowszą kolekcję dla H&M stoworzy ERDEM

H&M kilka dni temu wyjawiło wreszcie pilnie strzeżony sekret: kolejną ekskluzywną kolekcję stworzy dla nas ERDEM – mieszkający w Londynie projektant uwielbiany zarówno przez gwiazdy, jak i świat mody. Unikalną historię tej kolekcji przedstawi wizjoner świata filmu - Baz Luhrmann. Kolekcja ERDEM x H&M będzie dostępna w wybranych sklepach stacjonarnych oraz na www.hm.com od 2 listopada 2017 roku.


Projektant stworzył dla H&M nową kolekcję dla kobiet oraz - po raz pierwszy w swojej karierze – także kolekcję dla mężczyzn. Erdem głęboko wierzy w siłę piękna, a każdy zaprojektowany przez niego element czerpie z bogactwa historii i jego osobistych doświadczeń. ERDEM x H&M będzie nawiązywać do ulubionych motywów projektanta z jego najgłośniejszych kolekcji i reinterpretować w nowatorski sposób charakterystyczne dla niego wzory, materiały oraz intrygujące detale.

"Bardzo się cieszę ze współpracy z H&M - dzięki niej mogłem po raz pierwszy w swojej karierze stworzyć kolekcję dla mężczyzn, a moje projekty trafią do fanów mody z całego świata. Miałem też niepowtarzalną szansę współpracy z Bazem Luhrmannem, jednym z najważniejszych filmowców i wizjonerów naszych czasów" - powiedział Erdem.


"Moda to dla mnie dużo więcej niż tylko ubranie - to sposób na wyrażanie siebie i możliwość tworzenia indywidualnych dzieł sztuki. Jestem niezwykle podekscytowany współpracą z ERDEM i H&M oraz możliwością opowiedzenia historii tej wyjątkowej kolekcji" - powiedział Baz Luhrmann.

"Wizja Erdema urzekła mnie od samego początku, kiedy tylko zaczęliśmy omawiać szczegóły tej współpracy. ERDEM x H&M przenosi nas do tajemniczego, magicznego świata, pełnego piękna, delikatności i urzekających detali. To absolutnie niepowtarzalne rzeczy, które zagoszczą w naszych garderobach na długie lata" - powiedziała Ann-Sofie Johansson, Creative Advisor z H&M.

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności