Narciso Eau de Parfum Ambrée - nowa woda perfumowana od Narciso Rodriguez'a

Magnetyczny i słoneczny zapach, który odtwarza zmysłowy blask skóry rozgrzanej słońcem. Kultowe, piżmowe serce Narciso rozjaśnia się bursztynowym akordem słonecznych kwiatów: frangipani i ylang-ylang. W tle bursztynowy szlak piżmowy odtwarza ciepłą atmosferę słonecznego końca dnia. To długotrwały, piżmowy zapach, który tworzy świetlistą aurę. Promienny i niezwykle uwodzicielski, najnowszy rozdział w linii Narciso, nasyca zapach wspaniałą obecnością, ucieleśnioną przez nową muzę: Laurijn Bijnen.


Przez ponad 20 lat Narciso Rodriguez projektował kreacje dla kobiet, podkreślając ich wewnętrzne piękno ielegancję, podziwiając ich ciepło i wielkoduszność, doceniając ich zaufanie. Dzisiaj z zapachem Narciso woda perfumowan Ambrée, celebrujemy wspaniałe kobiety, które inspirowały projektanta przez całe życie, oferującim najcieplejszą i najbardziej świetlistą dotychczaswersję zapachu Narciso.


Dla wody perfumowanej Narciso Ambrée, projektant stworzył promienną kompozycję, która wyraża tajemniczą alchemię przyciągania.

Narciso Rodriguez ponownie do współpracy zaprosił perfumiarza Auréliena Guicharda, który uchwycił inspirację do stworzenia zapachu w postaci kobiecej, piegowatej skóry muśniętej słońcem, promieniującej jego ciepłem.

W nowej kompozycji oryginalny bursztynowy akordzostał podkreślony, łącząc wyjątkowo intensywną wanilię w absolutnie bogate doznanie. Ich ciepłe fasetki spowijają kompozycję w złoty tren, pozwalając bursztynowym nutom lśnić, wzmacniając sygnaturę Narciso Rodriguez'a w postaci piżma.

Egzotyczny kwiat tiaré i ylang-ylang z Madagaskaru - lśniące, lecz głębokie i urzekające kwiatowe nuty - dodają ciepłego blasku. Odrobina soli nawiązuje do zapachu muśniętej słońcem skóry. Elegancki, gładki cedr odzwierciedla drzewny charakter linii Narciso. Rezultatem jest odurzający, przepełnionyświatłem zapach, który uwodzi magicznie i tajemniczo.


Zachwycająca nowa twarz

Promienny i niezwykle uwodzicielski, najnowszy rozdział w linii Narciso, nasyca zapach wspaniałą obecnością, ucieleśnioną przez nową muzę: Laurijn Bijnen.

W najbardziej kolorowej kampanii zapachu Narciso Rodriguez'a, artystka i fotografka Viviane Sassen, znana ze swojej semi abstrakcyjnej estetyki, niczym ze snu - uchwyciła niecodzienną urodę Laurijn. Jej wizerunek jest świeży i hipnotyzujący. Jej spojrzenie jest urzekające, a obecność magnetyczna. Promienie słońca otulają jej zmysłową sylwetkę, jak ciepłe, zmysłowe nuty bursztynu. Viviane Sassen ze swoim charakterystycznym kunsztem wykorzystuje dramatyczną grę światłai cienia, aby uczcić uwodzicielską naturę kobiecego dualizmu. Kampania została nakręcona w nastrojowym świetle, na surowym terenie pełnym zalanych słońcem krajobrazów pustynnych, w wyjątkowy sposób przedstawia słońce i esencję kobiecości.


Charakterystyczny flakon nabiera bursztynowego blasku

Kusząca woda perfumowana Narciso Ambrée zamknięta jest w klasycznym flakonie Narciso, w formie gładkiego sześcianu. Charakterystyczny kolor flakonu nasycony jest jaskrawym światłem słońca. Bogaty, bursztynowy blask flakonu nawiązuje do wrodzonej zmysłowości kobiety i odzwierciedla blask jej skóry. Charakterystyczne opakowanie jest projektem wyjątkowym.


Ceny:
Woda perfumowana 30 ml / 269 zł
Woda perfumowana 50 ml / 399 zł
Woda perfumowana 90 ml / 499 zł

Zapach dostępny jest w perfumeriach Sephora i na www.sephora.pl

Bezpośredni link do zakupu zapachu on-line:
https://www.sephora.pl/p/narciso-ambree---woda-perfumowana-P4036134.htmlAutor: Robert Krupiński

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności