Natalie Portman w kampanii najnowszej linii pomadek Rouge Dior

Wieloletnia ambasadorka francuskiego domu mody Dior, Natalie Portman, została twarzą kampanii najnowszej linii kultowych pomadek Rogue Dior. Aktorka już od kilku sezonów promuje swoim wizerunkiem zarówno zapachy Miss Dior, jak i pomadki Rouge Dior, które w 2013 roku świętowały swoje 60-lecie.


Pierwsza szminka Rouge Dior powstała w 1953 roku i od tego czasu wydano ją w ponad 1500 odcieniach. Ponadczasowe odcienie to hołd dla najwspanialszych projektów Haute Couture. Dior oferuje wspaniałe barwy, objętość i uczucie komfortu natychmiast po nałożeniu pomadki. Jej sekret tkwi w nowej generacji kapsułek kwasu hialuronowego o zróżnicowanej wielkości. Mikrokuleczki przenikają głęboko, aby wypełnić zmarszczki od wewnątrz, podczas gdy te większe pozostają na powierzchni ust i wygładzają drobniejsze bruzdki. Kaspułki te mogą wchłonąć niemal 40 razy więcej wody niż wynosi ich objętość, co zapewnia długotrwałe uczucie nawilżenia i komfortu.

Na potrzeby najnowszej kampanii Natalie  wystąpiła w spocie reklamowym, który w zmysłowy, a zarazem zabawny sposób prezentuje intrygującą czerwień Rouge Dior. Promienisty uśmiech, dobra zabawa i taniec na paryskich ulicach wprowadza odbiorców w wyśmienity nastrój. W tle rozbrzmiewa przebój "I feel good" Jamesa Browna.

Bardziej promienna niż kiedykolwiek, Natalie Portman widzi swoje życie w... Rouge Dior!
Jej wdzięk i śmiech, jest beztroską radością jej życia, wszystko o niej mówi: "Czuję się dobrze!"Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności