Nicole Kidman w kampanii Jimmy Choo wiosna-lato 2014

Nicole Kidman ponownie pojawiła się w kampanii Jimmy Choo, tym razem promując kolekcję wiosna-lato 2014. Nicole jest gwiazdą, która od zawsze kojarzyła się z wielką klasą i elegancją, nic wiec dziwnego, że marka zdecydowała się właśnie na nią.


Za wyborem 46-letniej Australijki stoi Sandra Choi – nowa dyrektor kreatywna marki.

"Jestem zaszczycona współpracą z Nicole Kidman. Jest ona jedną z najlepszych aktorek na świecie, do tego idealnie wpisuje się w ideał kobiety według Jimmy Choo: jest ucieleśnieniem piękna, siły, zmysłowości i kobiecości" – przyznała Sandra Choi.

Najnowsza sesja utrzymana jest w tropikalnym klimacie. Uwodzicielska Nicole jest skąpana w ekspresji migoczących świateł i liści palmowych. Zdjęcia promocyjne na sezon wiosna-lato 2014 wykonał Sølve Sundsbø, stylizowała Ludivine Poiblanc. Aktorkę zobaczymy w turkusowych botkach Tamber, sandałach na smukłej szpilce Damsen oraz w towarzystwie toreb o nazwach Ann i Charlize.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności