Nina Ricci - kolekcja wiosna-lato 2013

"Fifty shades of gray” - takim mianem określił swoją kolekcję na sezon wiosna-lato 2013 Peter Copping tuż po odbytym pokazie. Co prawda w kolekcji pojawiło sie trochę czerwieni i błękitów, ale w większość zaprezentowane kreacje utrzymane były właśnie w licznych odcieniach szarości i czerni.


Stroje proponowane przez dom mody Nina Ricci są lekkie i zwiewne do tego stopnia, że modelki w czasie pokazu wyglądały w nich jak piękne, barwne ptaki. W długich, powłóczystych sukniach modelki wyglądały obłędnie. Nie zabrakło również delikatnych spódnic i bardzo kobiecych, eleganckich kostiumów. Charakterystyczny dla kolekcji jest również motyw siatki i groszków. Co więcej wśród propozycji marki pojawiły się dość dawno nie widziane na wybiegach kabaretki. Marka Nina Ricci zaprezentowała subtelną kolekcję, pełną wdzięku i elegancji.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności