Ola Rudnicka uczy języka polskiego w cyklu Model Mother Tongue dla magazynu i-D

Pod koniec ubiegłego roku włoski Vogue zaprezentował dziewięć wschodzących gwiazd modelingu. Na liście znalazła się Ola Rudnicka. Polka coraz częściej gości na łamach międzynarodowych magazynów i konsekwentnie dopisuje do listy swoich pracodawców największe marki w branży m.in. w edytorialach dla i-D Magazine, W Magazine, Portrait, Interview Magazine oraz Vogue Italia, Paris, Japan, UK, Netherlands.


Najnowsze przedsięwzięcie modelki to udział w cyklu nauki języków "Model Mother Tongue", dla magazynu i-D. Modelka w filmie wystąpiła w roli polonistki, która uczy polskiego języka i zwyczajów.

Film należy do serii promującej kraje pochodzenia bohaterek Model Mother Tongue. W poprzednich seriach wystąpiła m.in. Nadja Bender, która radziła nam, gdzie bawić się w Kopenchadze czy Nastya Sten, która podpowiadała jak zamówić wódkę po rosyjsku.

Dowiedzmy się czego mogą się spodziewać cudzoziemcy słyszący nasz język. Podobno Oscar Wilde powiedział: o języku polskim "Słyszę syczenie, szeleszczenie i trzaski, a moje uszy krwawią...” - czy miał rację?Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności