O•P•I Brazil - kolekcja lakierów do paznokci wiosna-lato 2014

Dzięki kolekcjom lakierów O•P•I, co roku odkrywamy piękno kolorów różnych zakątków świata. Oglądając każdą nową kolekcję dedykowaną konkretnemu krajowi, odbywamy ekscytującą podróż, ponieważ odcienie lakierów symbolizują dany region, ukazują jego temperament i cechy charakterystyczne. Wiosną 2014 roku O•P•I zabiera nas do Brazylii. Suzi Weiss-Fischmann, kreatorka wszystkich lakierów wyjaśnia, że kolekcja wyraża jej pragnienie życia wśród nasyconych barw. Brazylia kojarzy się z zielenią tropikalnych lasów, plażą, po której chadzają piękne dziewczyny w soczysto kolorowych bikini, a mężczyźni prężą swoje umięśnione i opalone torsy. Brazylia to zabawa, na czele z obłędnym karnawałem w Rio, który mnogością kolorów nie ma sobie równych. Wibrujące barwy są tak energetyczne, że każdego stawiają na nogi. A tego w obecnym świecie nam potrzeba.


Kolor, którego moc jest bezdyskusyjna, tym razem głęboko wniknie w naszą duszę i rozpali emocje. Między innymi za sprawą brazylijskich kobiet - seksownych, egzotycznych, pełnych wigoru, emanujących wewnętrznym i zewnętrznym pięknem. Suzi chciałaby, aby wszystkie kobiety na świecie, bez względu na przeciwności losu, przejęły tę niezwykłą energię od Brazylijek i pokazały swą, być może, prawdziwą naturę.

W skład 12 kolorów kolekcji Brazil wiosna-lato 2014 wchodzą zarówno odcienie niezwykle soczyste, niczym owocowe cukierki, jak i kolory nude, naturalne.
Dodatkowo, tę linię urozmaica kolekcja czterech neonowych lakierów piaskowych, ale tylko w limitowanej wersji mini. Wśród nich jaskrawy fiolet, turkus, żółty i różowy.

Na wybiegach modowych kolekcje na 2014 rok często obfitowały w czerń i biel jako odcienie bazowe, które uzupełniane były dodatkami w tropikalnych barwach oraz kolorach ziemi. Takie zestawienia zaproponował choćby dom mody Christian Dior na sezon 2014. Trend zatem kuszący, kobiecy, podkreślający naturę kobiety, która nawet gdy jest poważna, klasyczna i elegancka, kryje w sobie figlarną nutę.

Kolekcja O•P•I Brazil:

Next Stop…The Bikini Zone - stonowany ametyst
Don’t Bossa Nova Me Around - kremowy nude
Taupe-less Beach - kusząca szarość
I São Paulo Over There - brąz ,mokka
OPI Scores a Goal! - głęboka czekolada
AmazON…AmazOFF - głęboka zieleń dżungli
I Just Can’t Cope-acabana - słoneczny żółty
Where Did Suzi’s Man-go? - wyśmienity mango
Toucan Do It If You Try - słodki pomarańcz
Kiss Me I’m Brazilian - soczysty róż
Live.Love.Carnaval - żywy koral
Red Hot Rio - rubinowa czerwień


OPI Brazil Nail Lacquer - Copacababies Mini Pack

Zestaw zawiera odcienie (3.75 ml):
Next Stop…The Bikini Zone
Kiss Me I’m Brazilian
AmazON…AmazOFF
Where Did Suzi’s Man-go?


OPI Brazil Mini Pack - Beach Sandies  lakiery piaskowe w neonowych odcieniach

Zestaw zawiera odcienie (3.75 ml):
Samba-dy Loves Purple
I’m Brazil Nuts Over You
What’s Little Rain Forest
You’re So Flippy Floppy
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności