OPI San Francisco - kolekcja lakierów do paznokci jesień-zima 2013/14

Kolekcja lakierów do paznokci OPI San Francisco na sezon jesień-zima 2013/14 to połączenie szczypty ulicznego szyku z urokiem zachodniego wybrzeża. W palecie kolorów tej nowej kolekcji znajdziemy odcienie morskie oraz, przypominające zachmurzone niebo, barwy niebieskiego i szarości. Pośród nich zaś czerwienie, odcienie burgundu i brązu zainspirowane najbardziej charakterystycznymi symbolami miasta - dzielnicą Chinatown, mostem Golden Gate czy portowym Embarcadero. Tej jesieni odcienie melanżowe łączymy z wyróżniającą się teksturą, czego wyrazem są trzy nowe odcienie lakierów Liquid Sand w kolorach: szarobrązowym (It’s All San Andreas’s Fault), niebieskim (Wharf! Wharf! Wharf!) oraz szarym (Alcatraz…Rocks). Wysychając, lakiery Liquid Sand tworzą na płytce ciekawą stukturę i zapewniają matowe wykończenie, pełne odbijających światło drobinek.


"Dla mnie kobiety z San Francisco, a także miasto samo w sobie, ukazują prawdziwą i różnorodną twarz dzisiejszych konsumentek piękna." – wyjaśnia Suzi Weiss-Fischmann, dyrektor zarządzający i artystyczny OPI. - "San Francisco łączy europejski wdzięk z wyraźnie zaznaczonymi atrybutami Zachodniego Wybrzeża. Połączenie tych elementów zainspirowało powstanie kolekcji odcieni lakierów ukazujących miejski szyk, będący wyrafinowaną kombinacją wielkiej mody i eklektycznego stylu ulicy.

Każda z buteleczek z lakierem z kolekcji San Francisco wyposażona została w unikatowy pędzelek ProWide™ Brush zapewniający optymalną aplikację lakieru.


Kolekcja lakierów do paznokci OPI San Francisco:

- A-Piers To Be Tan
- Dining Al Frisco
- Haven’t The Foggiest
- Peace & Love & OPI
- Keeping Suzi At Bay
- Incognito In Sausalito
- Lost On Lombard
- I knead Sour-Dough
- Muir Muri On The Wall
- In The Cable Car-Pool Lane
- Embarca-Dare Ya!
- First Date At The Golden Gate
- It’s All San Andreas’s Fault (Liquid Sand)
- Wharf! Wharf! Wharf! (Liquid Sand)
- Alcatraz…Rocks! (Liquid Sand)
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności