Oscar de la Renta - kolekcja jesień-zima 2012/13

Biżuteria, kryształki, srebro i pastele - tymi elementami posłużył się genialny projektant i prekursor wielu trendów w modzie - Oscar de la Renta, by zaprezentować współczesną wersję pozytywnej Królowej Śniegu w kolekcji jesień-zima 2012/13.


Królowa Śniegu w wykonaniu Oscara de la Renty jest postacią pozytywną, wręcz krystalicznie dobrą. Bo to właśnie kryształków, biżuterii i przede wszystkim wielkich broszek użył nowojorski projektant wpisujący się w czołówkę najważniejszych projektantów na świecie, w swojej najnowszej kolekcji dla kobiet. Znajdziemy w niej wyszywane kryształkami i srebrnymi ornamentami płaszcze, sukienki, bluzki oraz szale. Wszystkie na pierwszy rzut oka wyglądają, niczym oszronione ubrania pięknej, baśniowej postaci. Projektant w swojej najnowszej kolekcji prezentuje piękne, dziewczęce stroje i eleganckie kobiece kreacje. Nie ogranicza się jedynie do ciemnych barw, modnych w sezonie jesiennym, ale urozmaica stroje pudrowym różem, błękitem, żółcią i fantazyjnymi nadrukami. Jego suknie to prawdziwe dzieła sztuki! Krótsze idealnie nadają się na cocktail party, a długie, obszerne w sam raz na elegancką galę w Metropolitan Museum.


Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności