Paco Rabanne Invictus i Olympēa Legend - ona i on stają się częścią legendy

Olympēa Legend zachowuje atrybuty oryginalnego zapachu: dwoistą strukturę, oscylującą między świeżością i zmysłowością; zawiera wanilię, kwiat imbiru i słoną nutę. Invictus Legend, zachowuje najważniejsze kody pierwowzoru: męskość, napięcie, zmysłowość oraz składniki użyte w oryginalnej kompozycji: laur, grejpfrut i drewno gwajakowe.


Invictus i Olympēa powracają.
Oto dwie nadzwyczajne istoty.
Ogólnie rzecz biorąc, natura była dla nich całkiem łaskawa.
Invictus to Bohater wysokiej klasy
Olympēa – Superbogini.
Ona jest kobietą, która się liczy.
Jego hobby to zwyciężanie.
Oboje marzą nade wszystko o akcji
I o wyzwaniu, które mogliby podjąć razem.

Palący żar pustyni, nieprzyjazne terytorium.
Invictus i Olympēa przemierzają piaszczysty teren ku nowej krainie.
Sami przeciwko wszystkim.
Tuż za nimi dziki konwój.
Silniki ryczą… i tu właśnie zaczynają się komplikacje.
Invictus przyspiesza, dołącza do niego jego Amazonka.
Zasadzki, spektakularna jazda – wprost z planu filmowego.
Potyczka jest dynamiczna...
Riposta łatwa.

PACOzwycięstwo


Akcja i kurz

Zmiana scenerii!
Opuszczamy Olimp i areny, aby przenieść się w inny wymiar czasu i przestrzeni. Reżyser François Rousselet ukazuje czerwoną pustynię w Namibii – najstarszą na świecie, z najwyższymi diunami. Doprawdy niezwykła sceneria. W duchu kinematograficznego filmu ze wszystkimi kodami, jakie cechują superprodukcję, twórca odzwierciedla obraz po części science fiction, a po części epickiej przygody. Pościg z piratami pustyni – wyjętymi spod prawa. Prawdziwymi złoczyńcami. Lubimy takich.  Głośny ryk przegrzewających się silników. Tumany kurzu, eksplozje, karambole. Niezłe widowisko.

Film zapiera dech w piersiach dzięki imponującym panoramicznym ujęciom i intensywnemu montażowi, który wzbudza u widza nerwowe reakcje. Jest niezwykle realistyczny (ze względu na to, że sceneria jest rzeczywista) i zawiera efekty specjalne. Przy jego realizacji napotkano ogromne wyzwania techniczne: podczas ataku na pełnowymiarowych pojazdach motocyklowych (skonstruowanych przez Alexa Wheelera) złoczyńcy dokonywali kaskaderskich wyczynów przy pełnej prędkości i w rzeczywistych warunkach.

Duch zespołu

Invictus, ścigany przez wrogą bandę, utrzymuje kontrolę nad swoim pojazdem. Obdarzony mocą przypomina Feniksa. Olympēa podąża w ślad za nim na koniu. Kiedy olbrzymi sandman próbuje go pochwycić, Olympēa z brawurową zręcznością wskakuje na motocykl, aby podać mu pomocną dłoń. Decydująca chwila.
Delikatnie przesłany pocałunek i wszystko się rozpada. On kończy to, co ona zaczęła. Uderza swoich przeciwników z bekhendu, nonszalancko zmiatając ich na bok.
Invictus i Olympéa są razem po raz pierwszy i razem odnoszą zwycięstwo, po części dzięki naszej bogini. Dziękujemy Wam kobiety, dziękujmy Ci Olympēa... Emancypacja poprzez czyny i działanie, nie ma potrzeby odgrywania drugoplanowych ról.

To coś oczywistego dla naszej bogini, która zstąpiła ze swego Olimpu. Cudowny smak zwycięstwa.

Oto atmosfera stworzona w reklamie prasowej.
Invictus dumnie manifestuje swoje trofeum.
Olympēa u szczytu chwały. Trzyma ręce oparte na biodrach, ubrana w minisukienkę z metalu – oryginalną kreację z 1966 roku. Bohaterka w stylu Rabanne z ciałem zdobywczyni: pół Barbarella, pół Françoise Hardy.
Bardzo PACO.


Invictus i Olympēa Legend – nowe zapachy Paco Rabanne

Wszyscy wiemy, że bohaterowie pojawiają się i obchodzą, lecz mity pozostają wieczne niezniszczalne.


Pokonanie tumanów kurzu na rozpalonej żarem pustyni, aby stawić czoła wrogom.
Podejmij to niesamowite wyzwanie.

Powstanie legendy
PACOlegendy


Zapachy

Invictus Legend

Zapach stworzyła Domitille Michalon-Bertier (IFF) we współpracy z Nicolasem Bealieu.

Nowa wersja zapachu Invictus, która zachowuje jego najważniejsze kody: męskość, napięcie, świeżą zmysłowość oraz charakterystyczne składniki użyte w oryginalnej kompozycji: laur, grejpfrut i drewno gwajakowe. Zmianie ulega rejestr. Invictus Legend to chłodny zapach leśny, skonstruowany w oparciu o połączenie ambry i akordu morsko-drzewnego. Invictus Legend cechuje drzewno-korzenna, płomienna intensywność.

Słoneczna bitwa.
Świeża adrenalina.
Atmosfera się rozgrzewa. Metaliczne geranium, zielony, płonący laur i słony grejpfrut. Kontrastująca świeżość gorejąca korzennymi przyprawami.
Ciepłe intensywne aromaty drzewne.
Powraca paląca bryza. Tornado gwajaku i czerwonej ambry. Miód pitny. Ze wszech miar porywający.

Palący, drzewo-korzenny.
Skalibrowany z myślą o zwycięstwie.
Tornado gwajaku i czerwonej ambry.
Metaliczna świeżość, palący żar.
Niezniszczalny.


Olympēa Legend

Kreatorem zapachu jest Loc Dong (IFF) - nos, który stworzył kompozycję Olympēa.

Przewijamy do tyłu. Olympēa (2015) to połączenie białych kwiatów wodnych i cielistego akordu "waniliowej soli".
Olympēa Legend zachowuje atrybuty oryginalnego zapachu: dwoistą strukturę, oscylującą między świeżością i zmysłowością; zawiera również wanilię, kwiat imbiru i charakterystyczną słoną nutę. W nowej konstrukcji. Mamy tu do czynienia z zapachem orientalnym o cieplejszej, bardziej świetlistej, kwiatowej jakości: echo pustyni. I kolejny osobliwy dwoisty akord: waniliowo-słoną śliwkę. Soczystą śliwkę z fioletowymi aspektami morelowymi naszpikowano kryształkami soli, aby uwydatnić uzależniającą moc wanilii. Po prostu... bosko.

Słoneczna bitwa.
Kwiatowy miraż.
Kwiat imbiru. Biały i zarazem korzenny. Inny kwiat. Z pustyni. Świeży, zielony i rześki; soczysty. Łagodnieje z ambrowym piaskiem i staje się słonecznie promienny.
Uzależniająca owocowo-słona nuta.
Wanilia o właściwościach otulających i wibrujących. Czarny strąk, z którego wyłania się elegancja. Słono-słodki efekt śliwki. Bób tonka przypominający migdał. Przyjemność wzbierająca niuansami. Olśniewające.

Słoneczny kwiat pustynny.
Miraż.
Boska wanilia i słona śliwka.
Ponętność w bujnym ujęciu.

Olympēa
Na zawsze


Flakony

Invictus Legend

Kiedy podejmiesz wyzwanie konfrontacji, aby zwyciężyć, co będzie Twoją nagrodą?
Trofeum
Nagroda Invictusa, skalibrowana z myślą o zwycięstwie:
lakierowane szkło na masywnym cokole, zwieńczone metalowym korekiem.
Nagroda dla bohaterów.
Niezniszczalna.
Kolor?
Wszystkie odcienie ciemnoniebieskiego.
Wykuty dla legendy.
Przemożny jak zwycięstwo.


Olympēa Legend

Co jest przeznaczeniem kobiet?
Chwała - tak uważa Olympēa.
Szklany krąg na dumnym piedestale.
Obiekt pożądania.
Ozdobiony miedzianymi laurami.
Odcienie różu niczym rozedrgane promienie słońca.
Apogeum piękna

W wymiarze cyfrowym
Zawsze współbrzmiąc z darem opowiadania historii i nieustannym pragnieniem innowacji Paco Rabanne – marka inicjuje kampanię, która jest zarazem nowa i (od)twórcza!

Pragnąc podzielić się szaleństwem mocnych wrażeń na pustyni, zespół zamieścił na stronie www.pacorabanne.com i na Instagramie treści zakulisowe. Możemy dzięki temu zobaczyć, jak na środku pustyni ekipa produkcyjna tworzyła imponujący plan i osobliwe pojazdy.


Nick Youngquest i Luma Grothe

Nick Youngquest
@nickyyoungquest
Z czasów swojej pierwszej kariery profesjonalnego rugbisty pozostała mu atletyczna sylwetka. Stalowo niebieskie czy. Olśniewający uśmiech. Nick to współczesny Apollo. Archetyp bohatera. Uosabia Invictusa od samego początku. Jest jego doskonałym alter ego. Tak bardzo, że dziś nie jesteśmy już pewni kto jest kim. Ten 35-letni Australijczyk mieszka w Nowym Jorku, pracuje jako model i jest trenerem jogi. Angażuje się w akcje charytatywne: przebiegł trzy maratony, w Nowym Jorku w 3 ½ godziny. Sportowy duch i wielkie serce.

Luma Grothe
@thelumagrothe
Wdzięk. Szmaragdowe oczy pełne uczuć. Luma zawdzięcza swą wyjątkowa urodę pochodzeniu (ma niemieckich, japońskich i afrykańskich przodków). Jej naturalna świeżość doskonale harmonizuje z Amazonką Rabanne – bohaterką, w którą się tu wciela. Ta 25-letnia modelka urodziła się w Brazylii. Dostrzeżono ją bardzo wcześnie i dziś chodzi na wybiegach dla najlepszych marek.
Bardzo lubi swoją pracę i wykorzystuje swą pozycję, aby jako feministka bronić praw kobiet i walczyć o ich wolność. Na całym świecie. 


Gama i ceny:

Olympēa Legend, woda perfumowana 30 ml / 245 zł
Olympēa Legend, woda perfumowana 50 ml / 355 zł
Olympēa Legend, woda perfumowana 80 ml / 455 zł

Invictus Legend, woda perfumowana 50 ml / 320 zł
Invictus Legend, woda perfumowana 100 ml / 420 złAutor: Robert Krupiński

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności