Piękny film o uwodzeniu...

Film promujący nowy męski zapach La Nuit L'Homme od Yves Saint Laurent. Dzieło w reżyserii Darrena Aronofsky'ego znanego z obrazu „Czarny Łabędź”, w roli głównej doskonały francuski aktor Vincent Cassel.

Director: Darren Aronofsky
Actor: Vincent Cassel
Production Consulting & Art Buying: Transparence Consulting
Production: Protozoa
Executive Production: Boudoir-Films
Models: Marine Vacth, Eniko Mihalik, Alyssah Ali

KOMENTARZE

uwiódł mnie :)
 
Magdalena Kołtońska | 23.06.2011 | 01:41

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności