Plejada modelek w kampanii Prada jesień-zima 2016/17

Miuccia Prada nazywana jest prawdziwym fenomenem, jest jedną z czołowych projektantów na świecie, a jej nazwisko znają chyba wszyscy, nawet ludzie, którzy nie interesują się modą. Prada to ponadczasowa elegancja połączona z nowatorską wizją mody, co sezon wyznacza kierunek w światowej modzie, które prezentuje w spektakularnych kampaniach wizerunkowych.


W najnowszej kampanii na sezon jesień-zima 2016/17 projektantka przygotowała niespodziankę dla fanów marki angażując do niej aż 27 modelek. Przed obiektywem Stevena Meisela stanęły m.in.: Sasha Pivovarova, Freja Beha Erichsen, Natalie Westling, Amanda Googe, Amanda Murphy, Fei Fei Sun, Marina Perez, Londone Myers, Ondria Hardin, Lorena Maraschi, Angelica Erthal, Rianne van Rompaey, Sara Dijkink, Londone Myers, Ondria Hardin, Lorena Maraschi, a także Polka - Paulina Frankowska.

Projektantka lansuje jak zawsze warstwy - grube rajstopy łączy z ciężkimi butami, na płaszcze i bluzki nakłada pasy z gorsetowym sznurowaniem podkreślające talię. Przedstawia nam swoją wizję kobiety i jej stylu. Widzimy grube militarne płaszcze z romantycznymi sukienkami, męskie koszule, rozkloszowane spódnice, ocieplane kurtki.Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności