Porady makijażowe Eduardo Ferreira - głównego wizażysty marki Bobbi Brown

Eduardo Ferreira to dyrektor artystyczny i główny makijażysta Bobbi Brown, od 11 lat związany z marką. Podróżując po świecie uczy kobiety, jak za pomocą odpowiedniego makijażu wydobyć to, co najpiękniejsze, czyli naturalne piękno.


W zaprezentowanym filmie Eduardo odpowie na pytania jaka jest różnica między kremem BB i CC, dowiemy się również, jak aplikować korektor i eyeliner. Jeżeli macie problemy z doborem odpowiedniego odpowiedniego podkładu, dzięki wskazówkom Eduardo Ferreiry bez problemu dobierzecie idealny podkład dla siebie i na zawsze zapomnicie o efekcie maski.

Ferreira podpowiada jak wymodelować brwi za pomocą ołówka, cieni do brwi oraz specjalnej maskary, ale również zaprezentuje krok po kroku, jak wykonać klasyczny makijaż typu "smoky eyes". Wystarczy tylko cien w sztyfcie Long Wear Cream Shadow Stick, eyeliner Long Wear Gel Eyeliner, brokatowy cien do powiek Sparkle Eye Shadow oraz niezastapiona mascara Smokey Eye Mascara.

Przekonajcie się same!Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności