Prada - kampania jesień-zima 2014/15

Argentyńska piękność Mica Arganaz została gwiazdą najnowszej kolekcji Prady na sezon jesień-zima 2014/15. Modelce towarzyszy model Karl Kolbitz, który prezentuje sylwetki męskiej kolekcji włoskiego domu mody.


Zdjęcia, które po raz kolejny w historii firmy wykonał Steven Meisel odbyły się w Bedford Hills w Nowym Jorku. Ukazują niezwykły klimat najnowszej linii ubrań i dodatków. Surowy klimat przemysłowego budynku zderza się na nich z nowoczesnymi, multikolorowymi i artystycznymi stylizacjami Art Deco.

Stylizacje z rąk Oliviera Rizzo to swoisty miszmasz, zestawienie różnorodnych materiałów, kolorów, faktur oraz wzorów.

Makijaż: Pat McGrath.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności