Prada - kampania jesień-zima 2015/16

Twarzami najnowszej kampanii domu mody Prada na sezon jesień-zima 2015/16 zostały gwiazdy modelingu m.in.: Avery Blanchard, Estella Boersma, Inga Dezhina, Lineisy Montero, Ine Neefs, Greta Varlese and Maartje Verhoef. Zdjęcia wykonał współpracujący z marką już od kilku sezonów, rewelacyjny fotograf mody Steven Meisel. Stylizacje autorstwa Oliviera Rizzo utrzymane są w stylu retro, a modelki zostały wystylizowane jakby właśnie wybierały się na fashion week.


Eleganckie, kolorowe garnitury, sukienki noszone na swetry czy koszule, kontrastujące ze sobą kolory oraz możliwość noszenia po dwie torebki na raz. To swoisty miszmasz, zestawienie różnorodnych materiałów, kolorów, faktur oraz wzorów.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności