Prada - kampania wiosna-lato 2016

Sasha Pivovarova, która od 2005 roku wystąpiła w sześciu z rzędu kampaniach Prady, triumfalnie powraca w sesji wizerunkowej włoskiego domu mody na wiosnę-lato 2016. Na klimatycznych fotografiach autorstwa Stevena Meisela towarzyszy jej inna rosyjska supermodelka, Natalia Vodianova oraz debiutantka Yasmin Wijnaldum, o której głośno zrobiło się jesienią 2015 r., kiedy portal models.com zaliczył ją do najlepiej zapowiadających się modelek na rynku. Podczas jesiennych pokazów Wijnaldum podbiła wybiegi, chodząc dla takich domów mody jak: Prada, Lanvin, Chloe, Carven, Loewe, Kenzo i  Valentino. Miuccia zachwyciła się Wijnaldum jeszcze przed jesiennym pokazem kolekcji wiosna/lato 2016. Podczas mediolańskiego tygodnia mody Holenderka zatrudniona została na wyłączność dla Prady.


Prada w tym sezonie rezygnuje z grupowych zdjęć i decyduje się na bardziej klimatyczne ujęcia. Cała kampania utrzymana jest w stylu reto. Za zdjęcia, wykonane we wnętrzach w stylu art déco, odpowiada regularnie współpracujący z domem mody fotograf Steven Meisel. Modelki pozują przed jego obiektywem we wzorzystych marynarkach, pasiastych sukienkach i kwiecistych płaszczach. Na nadchodzący sezon wiosna/lato 2016 Prada proponuje również skórzane torebki na łańcuszku, tiulowe spódnice i szpilki "kaczuszki".
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności