Prada - kolekcja damska jesień-zima 2013/14

Propozycje domu mody Prada na sezon jesień-zima 2013/14, to kolejna fantastyczna kolekcja Miucci Prady, w której połączono styl grunge ze stylem lat 50-tych. Zainspirowana stylem kobiet kina włoskiego lat 50-tych i 60-tych stworzyła niezwykłe, ale jak bywa w przypadku Prady, zawsze nie do końca jednoznaczne stroje. Projektantka przypomniała nam największe hity włoskiego domu mody - charakterystyczne kroje, szycia i akcesoria.


W kolekcji znajdziemy świetnie wykonane i niezwykle eleganckie elementy damskiej garderoby, jak: płaszcze z rozszerzanymi rękawami i wielkimi mankietami, często obszytymi futrem, sukienki z głębokimi dekoltami i odsłoniętymi ramionami, asymetryczne spódnice z mocno podkreślonym pasem, zwiewne, delikatne bluzki oraz dzianinowe swetry i sukienki często zdobione okazałymi cekinami i kryształami.

Wśród typowej dla zimy tonacji szarości, brązów i przygaszonych zieleni znalazło się miejsce na uwodzicielską czerwień, turkus, a nawet pastelowy błękit. Oprócz ciekawej kolorystyki, należny również zwrócić uwagę na mieszankę tekstur i materiałów. Pojawia się dużo futra, skóry w kolorze intensywnej czerwieni, szlachetnego turkusu i czerni, delikatnego jedwabiu, połyskujących cekinami aplikacji, a wszystko skrzętnie wymieszane, nadające zaskakująco piękny efekt projektom.

Surowa elegancja według Prady jest przede wszystkim bardzo kobieca i zmysłowa. Niebanalne i przemyślane stylizacje urzekają i prowokują, by po raz kolejny spojrzeć na modę nie tylko jako na produkt, ale może i coś więcej.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności