Prada - kolekcja damska wiosna-lato 2015

Miuccia Prada nazywana jest prawdziwym fenomenem, jest jedną z czołowych projektantów na świecie, jej nazwiska znają chyba wszyscy, nawet ludzie, którzy nie interesują się modą. Prada to ponadczasowa elegancja połączona z nowatorską wizją mody, co sezon wyznacza kierunek w światowej modzie. Tym razem na sezon wiosna-lato 2015 projektantka zaprezentowała reinterpretację stylu lat 70.


Wśród propozycji Miucci pojawiły się płaszcze, które częściowo zdominowały kolekcję. Dopasowane w tali, proste, luźne, skórzane, wełniane, ze wstawkami skórzanymi, jak i z białymi przeszyciami na szwach, ciekawe propozycje dla wielbicielek włoskiej marki. Obok nakryć wierzchnich znajdziemy również charakterystyczne dla projektantki dopasowane swetry, wełniane pulowery, sukienki, ołówkowe spódnice i koszule z półgolfem.

Kolorystyka kolekcji, jak na sezon wiosenno-letni jest dość uboga. Króluje w niej czerń odcienie brązów, ciemnego granatu, zgaszonej zieleni i szarości, choć nie zabrakło również drobnych elementów w kolorach stonowanego pomarańczu, żółci i czerwieni.Jedynym urozmaiceniem kolekcji stały się materiały, na czele ze skórą i żakardami.

Kolejny raz Miuccia Prada pokazuje, że piękno może być nieoczywiste, a surowa elegancja według projektantki jest przede wszystkim bardzo kobieca i zmysłowa. Niebanalne i przemyślane stylizacje urzekają i prowokują, by po raz kolejny spojrzeć na modę nie tylko jako na produkt, ale może i coś więcej.Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności