Prada - kolekcja męska jesień-zima 2014/15

Prada, czyli dom mody, który potrafi zaszokować swoich odbiorców poprzez wprowadzanie nietypowych wzorców do świata mody przygotował na sezon jesień-zima 2014/15 niezwykle ciekawą kolekcję dla mężczyzn. W odróżnieniu od kolekcji ostatnich sezonów, które były przekonywującym dowodem na to, że można robić filmy o modzie, Miuccia Prada w końcu odwróciła uwagę klienta i skierowała ją tym razem na projekty o klasycznych formach w duchu lat 70. - marynarkach jednorzędowych, płaszczach o linii A, kurtkach, dodając im finezji poprzez połączenie kilku faktur lub kolorów. To kwintesencja doskonałego stylu, świetnego krawiectwa i idealnych proporcji.


Kwiatowe wzory z wiosenno-letniej kolekcji Prada zastąpiła eleganckimi brązami, szarościami, granatem, khaki i czernią. Uzupełniła i nadała charakteru kolekcji, szafirem, bordo, fioletem i czerwienią. Marynarki, płaszcze czy koszule zostały wzbogacone poprzez dodanie innego koloru w klapkach marynarek czy kołnierzykach koszul. Akcenty kolorowe to również przeszycia na kieszeniach spodni i kurtek czy wąskie szalik i apaszki. Projektantka po raz kolejny udowodniła, że doskonale czuje kolor, pokazując piękne, choć czasem nietypowe zestawienia.

Kolekcja zawiera wszystkie elementy męskiej garderoby m.in. spodnie Relaxed fit, charakteryzujące się luźniejszym krojem, zwłaszcza w okolicy kolan, jedwabne koszule, kurtki, klasyczne i długie marynarki, dzianinowe swetry oraz proste płaszcze. Awangardowe projekty w kolekcji to futrzane szale i płaszcze oraz pikowane kamizelki z podwójnym paskiem i dodatkiem futra.Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności