Prada - kolekcja męska wiosna-lato 2013

Miuccia Prada po raz kolejny pokazała wielką klasę. Męska kolekcja domu mody Prada na sezon wiosna/lato 2013 to kwintesencja doskonałego stylu, świetnego krawiectwa i idealnych proporcji.


Doskonałej jakości materiały skrojone w prostych geometrycznych formach, stłumione szarości, grafity i czernie z mocnymi białymi, również geometrycznymi akcentami przywodzą na myśl japoński minimalizm. To moda stricte architektoniczna, kojarząca się ze sztuką origami. Modele podczas pokazu w Mediolanie zaprezentowali m.in. krótkie, rozpinane koszule z rękawem do łokcia, kamizelki z lamówkami, spodnie z lampasami. Całość sprawia wrażenie stworzonej dla stylowego golfisty, fana klimatów retro. Charakter kolekcji podkreślały dodatki: sportowe torby, opaski na głowę, okulary i… skarpety noszone do sandałów.


Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności