Prada - kolekcja męska wiosna-lato 2014

Prada, czyli dom mody, który potrafi zaszokować swoich odbiorców poprzez wprowadzanie nietypowych wzorców do świata mody przygotował na sezon wiosna-lato 2014 niezwykle ciekawą kolekcję dla mężczyzn utrzymaną w tonacji retro. Dominującymi elementami kolekcji są kwiatowe wzory, na koszulach, bluzach, a nawet walizkach czy kuferkach, które wraz z charakterystycznym zestawieniem kolorów, jak: bordo, żółcie, oranże, brązy i ciemny turkus, nawiązują do estetyki retro. Wśród motywów graficznych umieszczonych na projektach włoskiej "królowej mody" warto zwrócić również uwagę na rysunki ilustrujące nostalgiczne zachody słońca wyglądające jak wyjęte wprost z obrazów twórczości francuskiego malarza Paula Gauguina. Artysta był silnie związany z wyspami Polinezyjskimi, na które często uciekał od cywilizacji i wszystkiego co sztuczne i konwencjonalne. Za wystąpienie w obronie ludności tubylczej został skazany przez władze kolonialne na więzienie.


Kolekcja wiosenno-letnia Mucci to przede wszystkim charakterystyczne dla lat 40, satynowe szorty bokserskie, dzianinowe sweterki z krótkim rękawem, kurtki typu bomber, blezery przypominające stylem koszule do gry w kręgle, luźne spodnie z kantem, marynarki oraz klasyczne garnitury, które w połączeniu ze sportowym ubiorem,  całkowicie straciły swój elegancki charakter zyskując tym samym swobodny i nonszalancki styl.

Męska kolekcja domu mody Prada to kwintesencja doskonałego stylu, świetnego krawiectwa i idealnych proporcji.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności